Zrobienie projektu domu na zaliczenie

Początkowo to nie planowałem nawet iść na studia, bo chciałem od razu pracować. Ojciec jednak skutecznie uzmysłowił mi, jak ważne są studia i go posłuchałem. To była najmądrzejsza decyzja, jaką podjąłem, bo wiedziałem, że w przyszłości będę miał o wiele łatwiej.

Wysoka ocena za dobre wykonanie projektu domu

projekt domu wrocławPo studiach chciałem otworzyć własne biuro i zajmować się projektowaniem domów. Dlatego też wybrałem sobie kierunek studiów z tym związany. Byłem jednym z lepszych uczniów, ponieważ posiadałem niebywałe zdolności i to stawiało mnie na przodzie. Profesor zaoferował mi, żebym wykonał dla niego projekt domu Wrocław był miastem, gdzie chciał on wybudować swój dom. Byłem zaskoczony tą propozycją zwłaszcza, że projekt miał być na zaliczenie egzaminu końcowego. Taką propozycję dostałem jako jedyny na roku i postanowiłem z tego skorzystać. Wiedziałem w jakim miejscu miał stać dom, którego projekt miałem wykonać i wiedziałem jaki był tam teren. To zdecydowanie ułatwiło mi zadanie. Profesor chciał mieć piętrowy dom z dużym tarasem i to były jego jedyne wymagania co do projektu. Zabrałem się za to od razu, ponieważ egzaminy zbliżały się wielkimi krokami a ja chciałem je zaliczyć w terminie. Dysponowałem nowym programem do projektowania budynków i korzystałem z niego bardzo chętnie. Wiedziałem, że musiałem się przyłożyć do projektu tego domu, ponieważ nie tylko było to zadanie na zaliczenie egzaminu, ale profesor miał w tym domu zamieszkać ze swoją rodziną. Dałem z siebie wszystko.

Projekt wykonałem doskonale jak się okazało, ponieważ dostałem za niego bardzo wysoką ocenę. Co więcej, mój profesor zdecydował się na wybudowanie tego domu, ponieważ był zachwycony. Stwierdzi, że posiadam ogromny talent, którego nie wolno mi zmarnować.