Złoty łańcuszek jak marzenie

 

Obecnie w szkołach odbywa się istna rewia mody. Koleżanki wzajemnie oceniają swoje stylizacje i trzeba się dobrze prezentować. Stało się to trochę taką presją społeczną, jednak mnie nie przeszkadza to, że muszę dobrze wyglądać. Uwielbiam zakupy i kupowanie nowych rzeczy z kolekcji sklepowych. Do szkoły zazwyczaj zakładam spódnice i sukienki.

Zakup złotego łańcuszka do sukienki

łańcuszek złoty celebrytkaPoszłam o krok dalej i postanowiłam oprócz sukienki dopasować sobie jakąś fajną biżuterię. Koleżanki miały pełno bransoletek na rekach, bo akurat panowała taka moda. Jednak ja zawsze gdzieś tam starałam się w tym całym szale zachować swój styl. Pomyślała, ze łańcuszek złoty celebrytka będzie świetnym wyborem do mojej niedawno zakupionej sukienki. Łańcuszki celebrytki charakteryzują się tym, że wyglądają dość skromnie i nie rzucają się w oczy, jednak są widoczne. Najczęściej ich uwieńczeniem jest na przykład serduszko, czy koniczynka. taka ozdobna zawieszka i tutaj każdy może zaszaleć ze swoją własną inwencją. Do każdej sukienki jakiś wisiorek zawsze pasuje idealnie, bo w końcu szyja wtedy nie jest taka naga. Stylizacja jest wtedy uznawana za ukończoną i przemyślaną. Poszukałam inspiracji w sklepie internetowym z biżuterią, bo w mojej miejscowości nie było jubilerów, na moją, licealną kieszeń. W internecie zawsze można trafić na jakieś promocje i długo się zastanawiałam, aż w końcu znalazłam naszyjnik idealny. Uwielbiam drobne łańcuszki, które nie obciążają szyi, a są tylko delikatną i skromną ozdobą.

Czułam się jak gwiazda, gdy mogłam w całości ubrać się w to, co sobie zaplanowałam i dodatkowo na szyi zawiesić mój nowy łańcuszek. Miałam też buty na lekkiej szpilce i cały ten wygląd dodawał mi pewności siebie, której ostatnio trochę mi brakowało, niestety.