Zięć załatwił mi świetną szafę

Mój zięć to dobry chłopak. Pracuje w jakiejś dobrej firmie i montuje meble, które wykonywane są na zamówienie. Zdecydowałam się skorzystać z takiej znajomości i poprosiłam, żeby załatwił mi jakąś fajną szafę i ją zamontował. Arek chętnie się zgodził pomóc.

Moja nowa szafa na zamówienie jest elegancka

szafy na zamówienie krakówW salonie mam tylko zestaw mebli, gdzie są komody oraz stolik pod telewizor. Wszystkie ubrania trzymam w sypialni. Tam mam jeszcze starą szafę, w której odpadają drzwi i jest ona już bardzo zniszczona. Skoro zięć montuje szafy na zamówienie kraków to musiałam prosić go o pomoc. Na pewno za montaż nie weźmie ode mnie ani grosza a i za szafę na pewno dużo mniej zapłacę. Zabrał mnie do salonu meblowego, żebym mogła zobaczyć jakie szafy na zamówienie kraków są dostępne oraz miałam wybrać taką, która najbardziej mi będzie odpowiadała. Wybrałam taką jasną. Mam ciemną sypialnię i przyda się ożywienie. A poza tym kolorystycznie będzie pasowała do łóżka. Zięć załatwił wszystko już sam a ja tylko czekałam aż pojawi się w moim domu z materiałami. Przyjechał w czwartek po uprzednim kontakcie. Od razu zabrał się do pracy. Póki co nie chciał ode mnie żadnych pieniędzy, ale rozliczę się z nim na sam koniec. Przygotowałam dla niego jego ulubiony obiad, bo chłopak się sporo napracował, ale wszystko dał radę zrobić sam. W końcu mam nową szafę, która jest bardzo elegancka. Zmieszczę w niej teraz wszystkie swoje ubrania i w końcu będzie panował porządek w całym domu. Obiad zięciowi smakował.

Pieniędzy ode mnie żadnych nie wziął. Powiedział, że to prezent na święta i byłam mu bardzo wdzięczna. Na pewno się wykosztował i nawet nie chciał powiedzieć ile to wszystko kosztowało. To ja dzieciom też kupię jakiś porządny prezent w tym roku pod choinkę.