Zapachowe patyczki do wnętrz

Różnego rodzaju odświeżacze i dyfuzory zapachowe zagościły w naszych domach już na dobre. Trudno temu się dziwić skoro jest to jeden z najprostszych sposobów na to aby w naszych wnętrzach zawsze ładnie pachniało. Na rynku dostępnych jest wiele produktów dzięki którym możemy w naszych domach cieszyć się świeżością i przyjemnym zapachem.

Ekologiczne patyczki z zapachem

zapach patyczkiJak wspomniałam mamy wiele różnego rodzaju produktów które mają sprawić, ze w naszych wnętrzach będzie pięknie pachnieć. Wiele firm prześciga się wypuszczając co jakiś czas nowe nuty zapachowe często związane z porą roku. Dyfuzorami nazywane są również patyczki zapachowe. Wiele osób szuka bardziej naturalnych rozwiązań i nie chce używać w pomieszczeniach aerozoli, które mogą mieć chemiczny skład. Naturalne zapachy do wnętrz mogą być równie trwałe jak te zawierające substancje chemiczne. Czym jest zatem dyfuzor zapachowy? Dyfuzor to inaczej patyczki pozyskane z rattanu, które po umieszczeniu w szklanym bądź ceramicznym naczyniu wypełnia się olejkiem zapachowym. Patyczki posiadają kanaliki, dzięki którym olejek wędruje na samą górę patyczka. Dzięki temu zapach rozprzestrzeniania się w powietrzu cały czas dzięki zjawisku parowania. W każdym wnętrzu ważny jest zapach patyczki mogą sprawdzić się w biurach, urzędach i firmach. Świece zapachowe z wiadomych względów nie są wskazane do takich miejsc. Korzystanie zaś z patyczków zapachowych jest bezpieczne. Same patyczki w naczyniach doskonale się prezentują nadając wnętrzu nowoczesnego charakteru. Piękny i aromatyczny zapach długotrwale unoszący się w powietrzu zapewnia właśnie dyfuzor zapachowy z patyczkami.

Jeśli nie jesteśmy zwolennikami aerozoli czy świec zapachowych pałeczki są dla nas jednym z najlepszych rozwiązań. Doskonale wyglądają w każdym wnętrzu, starczają na prawdę długo i są bardzo ekonomiczne. Po wyczerpaniu się płynu wystarczy dolać kolejną porcję.