Zamówienia a windy kuchenne

windy kuchenne

Zamówienia na windy zostały wysłane jednak cztery różne zamówienia powędrowały do różnych firm gdyż niemożliwym jest żeby windy gastronomiczne produkowali tam gdzie się produkuje windy osobowe. Dlatego pierwsze zamówienie poszło do firmy z Poznania, która ściąga części z różnych krajów.

Zostały zamiówione windy kuchenne

windy kuchenneNa te windy jest czteroletnia gwarancja jeśli chodzi o darmowe naprawy, a także serwis sprawdzający czy wszystko działa do końca trwania umowy, czyli do momentu rozebrania budynku, jak w umowie. Zamówione zostały cztery windy. Szyb do windy to osobna kwestia. Architekci i budowlańcy się tym zajęli, ja w ogóle się w to nie mieszkam gdyż się na tym nie znam, Wiem tylko jakie trzeba mieć pozwolenia i jakie dokumenty musimy mieć, żeby to wszystko prawnie i legalnie zadziałało tak jak należy. Windy będą w środkowym budynku bo lewe i prawe skrzydło to schody awaryjne. Oprócz tego zamówione zostały solidne windy kuchenne, ale zupełnie w innej firmie, gdyż budowanie takich wind różni się od budowy tych dla ludzi. Tam jednak też są potrzebne specjalne dokumenty, ale tym się już zająłem i myślę, że wszystko w przyszłym miesiącu będzie dopięte na ostatni guzik. Oprócz tego zostały też zamówione drzwi do całego budynku. Razem jest ich osiemset. W tym frontowe.

Większość drzwi to drzwi drewniane, te na balkony są plastikowe, drzwi frontowe to drzwi przesuwane i nad prawie każdymi są alarmy. Ochrona ma kamery włączone na każde z nich i są obserwowane przez cały czas. Została kwestia drzwi parkingowych i drzwi restauracyjne.