Zamawianie wujkowi grzejnika elektrycznego przez internet

 

Mój wujek to bardzo przedsiębiorczy człowiek. Choć ma niewielkie pojęcie na temat świata komputerów oraz internetu dobrze wie, co opłaca się tam kupować, a po co lepiej przejść się do miasta lub na targ. Ostatnio poprosił mnie jednak o pomoc przy jednym z zamówień.

Grzejnik elektryczny – zamawianie przez internet

grzejniki elektryczne sklep internetowyPotrzebny był mu specjalny rodzaj grzejnika, którego nie mógł dostać nigdzie w mieście ani w marketach. Twierdził jednak, że nic straconego, ponieważ prawdopodobnie i tak byłby tu znacznie droższy niż w internecie. Po postu miałem pomóc mu namierzyć jedną ze stron które handlowały czymś takim oraz pokazać, jak składa się tam zamówienia. Okazało się, że jeśli chodzi o grzejniki elektryczne sklep internetowy jest jedynym sensownym wyjściem. Wybór był ogromny, a do tego ceny bardzo sprzyjały klientom. Czas dostawy również nie był duży, a co najważniejsze – można było płacić przy odbiorze. Złożyliśmy zamówienie po czym wujek zaczął czekać na kuriera, który miał to przywieźć swoją ciężarówką. Okazało się, że grzejnik elektryczny doszedł znacznie szybciej, niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Wujek otworzył paczkę przy kurierze po czym zapłacił ustaloną wcześniej ilość pieniędzy. Gdy tylko podłączył grzejnik w swoim domu od razu zrozumiał, dlaczego wszyscy zachwalali tego rodzaju instalacje. Był to prawdziwy komfort – nie tylko znacznie szybciej się nagrzewał, niż poprzednia instalacja, ale też pozwalał na znaczne oszczędności przy płaceniu rachunków. Wszystko było doskonale – grzejnik nie miał wad.

Wujek jeszcze tego samego tygodnia odwiedził nas między innymi po to, by podziękować mi za pomoc w szukaniu grzejnika. Powiedziałem, że to nie był żaden problem, ale wujek nalegał, bym przyjął w ramach podziękowania dziesięć złotych. Nie chcąc robić mu przykrości przyjąłem prezent.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dom