Żakiety medyczne dla personelu

Zajmuję się sprawami kadrowymi szpitala. Przyszły do nas zalecenia, aby cały personel medyczny dostał nowe żakiety. Musiałam zająć się zamówieniem i zakupem tego typu stroju. Nie do końca wiedziałam, jak się za to zabrać, gdyż mamy ponad pięćdziesiąt osób, którym trzeba wymienić stroje na nowe. Koleżanka powiedziała, że pomoże mi w całym przedsięwzięciu.

Zamówienie żakietów medycznych

wygodny żakiet medycznyCały proces zaczęłyśmy od dokonania pomiarów pracowników medycznych. Musiałyśmy zamówić inne dla kobiet, a inne dla mężczyzn. Znalazłyśmy już dostawcę, który zająłby się uszyciem, a także dowiezieniem stroju do naszej placówki. Jak się okazało, wygodny żakiet medyczny nie należy do najtańszych, ale ordynator szpitala powiedział, że mamy się tym nie przejmować. Po pobraniu wymiarów od personelu, zaczęłyśmy składać zamówienie. Musiałyśmy zrobić to przez Internet, na specjalnej zakładce, gdzie miałyśmy podać wszystkie dane odnośnie rozmiarów. Jeżeli chodzi o zapłatę, to była ona na fakturę i dopiero miałyśmy ją zrobić, gdy żakiety przyjadą. Dostawca proponował również, że po obniżonej cenie może nam sprzedać spodnie medyczne, ale na razie szpital nie ma na to pieniędzy i możemy zadowolić się tylko i wyłącznie żakietami. Pracownicy i tak są z tego zadowoleni, gdyż ich stare stroje nie nadają się do noszenia. Niektórzy z nich już dawno uskarżali się, że muszą nosić przestarzałe ubrania, co było dość męczące.

Zamówienie żakietów okazało się bardzo łatwe i szybkie. Nie mniej jednak bardzo się cieszę, że koleżanka mi w tym pomogła. Sama miałabym przy tym mnóstwo roboty. Samo pobieranie rozmiarów od tak dużej liczby pracowników, zajmuje dużo czasu. Na dodatek miałam problem, aby wejść na stronę internetową tego sprzedawcy. Procedura podania danych była dość skomplikowana.