Zabawna odzież z nadrukiem na zamówienie

Z racji tego, że mój chłopak ma niebawem urodziny, postanowiłam zakupić dla niego prezent, który na długo zapadnie mu w pamięć. Nie ukrywam, że najbardziej zależało mi zwłaszcza na tym by prezent ten był jak najbardziej pomysłowy i na swój sposób unikatowy. Chciałam więc sprezentować mu coś, co zostanie zaprojektowane z myślą o nim i będzie tym samym nawiązywało właśnie do niego. W ostateczności zdecydowałam się sprezentować mu koszulkę z zaprojektowanym przeze mnie nadrukiem, która okazała się strzałem w dziesiątkę.

Ubrania z nadrukami – idealny pomysł na prezent

odzież z nadrukiem na zamówienieStworzenie zaprojektowanej przeze mnie koszulki umożliwił mi pewien sklep internetowy, który posiadał nawet specjalny kreator 3D produktu. Firma ta produkowała odzież z nadrukiem na zamówienie, posiadała również wiele pozytywnych opinii klientów, które jeszcze bardziej przekonały mnie do skorzystania z jej usług. Z racji tego, że studiuję na Akademii Sztuk Pięknych, grafikę, którą chciałam nanieść na koszulkę wykonałam znacznie wcześniej. Kreator 3D pozwolił mi jednak przenieść stworzoną przeze mnie grafikę na koszulkę. Mogłam nawet ustalić wielkość oraz umiejscowienie nadruku, a także wybrać najbardziej odpowiadającą mi metodę jego umieszczenia na materiale. Zdecydowałam się na najnowszy druk laserowy, który pozwalał na idealne odwzorowanie grafiki, która była niejako wszczepiona w materiał, tak więc nadruk ten nie będzie się z czasem spierać czy blaknąć. Podczas projektowania koszulki mogłam również wybierać spośród kilku dostępnych wersji kolorystycznych materiału, a ponadto wybrałam również odpowiedni dla mojego chłopaka rozmiar koszulki. 

Prezent bardzo spodobał się mojemu wybrankowi, który docenił moje starania oraz kreatywność. Koszulka leżała na nim idealnie, a wysokiej jakości nadruk wyglądał doskonale. Warto przy tym zaznaczyć, że cena produktu była całkiem przystępna, a wysyłka trafiła do mnie już po zaledwie kilku dniach od zamówienia. Polecam więc wszystkim tego rodzaju odzież, której wygląd można zaprojektować wedle własnych upodobań.