Z historii wypożyczalni samochodów dostawczych

Samochód dostawczy to odmiana samochodu osobowego lub lekkiego ciężarowego. Zadaniem samochodu dostawczego jest przewóz niezbyt dużych towarów do max 3,5 T lub przewóz do 9 osób. To pozwala na lepsze zagospodarowanie czasu i pieniędzy dla osób, które prowadza małe lub średnie firmy, ale także dla osób prywatnych.

Jak funkcjonuje wypożyczalnia samochodów dostawczych?

wypożyczalnia dostawczych krakówNasza flota samochodów składa się z samochodów Renault Master. W swojej ofercie mamy samochody dostawcze, busa, kontener z windą, plandeka oraz autolawetę. Naszymi najemcami są osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby prywatne. Osoby prowadzące firmę głównie wypożyczają samochody na okres długoterminowy. Głównie wypożyczają samochody dostawcze oraz busy w przypadku organizacji wyjazdów służbowych oraz jako środek lokomocji dla pracowników sezonowych. W przypadku podmiotów prywatnych, najemcy głównie wypożyczają samochody na okres krótkoterminowy, a dotyczą samochody dostawcze. Służą one głównie do przeprowadzek lub przewozu ładunków szeroko gabarytowych. wypożyczalnia dostawczych kraków posiada pełen pakiet ubezpieczeń a ich stan techniczny jest ciągle sprawdzany w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu. Nasza firma stanowi alternatywę dla posiadania, zakupu, leasingu oraz taxi. Dostarczamy samochód w każde wcześniej ustalone i wskazane miejsce przez klienta. Istnieje możliwość wypożyczenia samochodu dostawczego z kierowcą. Staramy się by klient wybierając nasza firmę miał gwarancje sprawdzonej i profesjonalnej usługi. Nasza firma funkcjonuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Kontakt z nami jest telefoniczny, mailowy oraz poprzez portale społecznościowe.

Wypożyczanie samochodu jest o wiele tańsze, stanowiąc proste rozwiązanie konkretnego problemu. Nasza firma posiada ugruntowaną pozycje na rynku wypożyczalni samochodów, która warto wybrać, więc nie zastanawiaj się wybierz nas.