Wypolerowanie starych reflektorów

Ostatnio wymieniałam w swoim samochodzie przednie żarówki. Gdy załączyłam światła zobaczyłam, że żarówki słabo świecą, pomimo tego, że są nowe. Pomyślałam, że to wina świetlówek, ale kolega powiedział mi, że to bardziej wina starych reflektorów i wypadałoby je wypolerować, żeby odzyskały swój dawny blask.

Odnowienie reflektorów w samochodzie

polerowanie reflektorów warszawaPosłuchałam się kolegi, i postanowiłam, że wypoleruję reflektory. Niestety nie umiem tego robić sama. Tym bardziej, że boję się, że porysuję szklaną powierzchnię. Zaczęłam szukać więc w okolicy, jakichś warsztatów samochodowych, które mogłyby to zrobić za przystępną cenę. Niestety życzyli sobie więcej, niż ja chciałam przeznaczyć. Zaczęłam więc szukać w Internecie. Wpisałam: polerowanie reflektorów warszawa i wyskoczyło mi kilka pozycji. Niestety wszystkie były na obrzeżach miasta, a ja mieszkam w centrum. Postanowiłam jednak do nich zadzwonić. Okazało się, że jeden warsztat może mi to zrobić bardzo tanio. Pojechałam tam więc i oddałam swój samochód. Powiedzieli, że jeżeli poczekam dwie godziny, to będę miała wypolerowane reflektory. Rzeczywiście pracownicy od razu zabrali się pracy. Ja za bardzo się nie znam na polerowaniu, więc z podziwem przyglądałam się, temu co robią. Używali do tego specjalnego sprzętu. Gdy skończyli, to dali mi nawet w prezencie specjalną pastę i ściereczkę, którą będę mogła sama stosować w domu. Bardzo się z tego ucieszyłam.

Reflektory faktycznie wyglądają, jak nowe. Bardzo mi się podobają, tym bardziej, że teraz żarówki świecą bardzo dobrze. Rzeczywiście, była to wina reflektorów, tak jak mówił mi kolega. Przejeżdżałam akurat koło niego, więc mu je pokazałam. Mówił, że on też polerował swoje w tym samym warsztacie, co ja. Teraz mogę jeździć bezpiecznie swoim autem.