Wypolerowane szyby mojego auta

Ostatnio w swoim samochodzie zauważyłam małe zadrapania i rysy. Są one widoczne, więc muszę coś z nimi zrobić. Przez rysy stały się matowe, a wcześniej były błyszczące. Pojechałam z samochodem do mojego brata, ale on stwierdził, że sam nic z tym nie zrobi i powinnam oddać auto, w celu wypolerowania szyb. 

Oddanie samochodu do polerowania szyb

polerowanie szyb samochodowych - warszawaSamo wypolerowanie nie jest jakimś złym pomysłem. Zastanawiałam się, gdzie mogłam oddać samochód. Na brata nie miałam co liczyć, bo on podobno nie wie. Pozostało mi poszukać jakiegoś dobrego warsztatu w okolicy. Postanowiłam, że poszukam takiego w Internecie. Wpisałam więc w wyszukiwarkę: polerowanie szyb samochodowych – warszawa. Znalazłam jeden warsztat, który znajduje się niedaleko mojego osiedla. Zadzwoniłam tam, by się dowiedzieć, czy mają jakieś wolne terminy. Okazało się, że mogę nawet w tej chwili podjechać. Wsiadłam więc w samochód i pojechałam tam. Faktycznie pracownicy od razu zabrali się do pracy. Najpierw starannie umyli szyby, następnie dokładnie je wysuszyli. Kolejnym etapem było nałożenie specjalnej pasty do polerowania. Gdy szyby zostały już pokryte, to jeden z pracowników przyniósł polerkę. Zaczął nią jeździć po szybach. Zajęło mu to około dwudziestu minut. Na samym końcu wyczyściłam szyby miękką ściereczką. Spędziłam w warsztacie około godziny. Zapłaciłam za to niedużo pieniędzy. Szyby lśniły jak nowe z czego byłam bardzo szczęśliwa.

Tak naprawdę to nie spodziewałam się aż takiego efektu. Szyby były tak błyszczące, że aż można było się w nich przejrzeć. Wyjechałam z warsztatu i od razu zajechałam do brata. Jemu też bardzo spodobały się moje wypolerowane szyby. Też postanowił, że tam pojedzie ze swoim samochodem. Naprawdę warto oddawać auto, w celu wypolerowania szyb.