Wynajęcie luksusowego auta dla prezesa

W zeszłym tygodniu w naszej firmie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Do Warszawy przyjeżdżał najwyższy prezes zarządu naszej korporacji prosto z Nowego Jorku. Wiedzieliśmy, że musimy godnie go ugościć, zwłaszcza, że współpraca z nim przebiegała zawsze tak jak powinna.

Jazda wynajętym luksusowym autem po Warszawie

wynajem aut luksusowych warszawaUznaliśmy, że jedną z rzeczy, jakie powinniśmy zrobić było zaaranżowanie luksusowego samochodu wraz z kierowcą, który będzie wszędzie woził naszego prezesa. W tę rolę miałem wcielić się ja. Problemem było jedynie zorganizowanie odpowiedniego samochodu. Postanowiliśmy przejrzeć oferty wypożyczalni z naszego miasta. Okazało się, że gdy w grę wchodzi wynajem aut luksusowych Warszawa ma naprawdę świetną ofertę. Przebieraliśmy w samochodach, podczas gdy ja w duchu cieszyłem się na myśl, że przyjdzie mi pojeździć sobie jednym z najnowocześniejszych i najbardziej luksusowych samochodów świata. Gdy tylko nasz prezes przyjechał i został poinformowany o tym, że ma do swojej dyspozycji luksusowy samochód i osobistego kierowcę stwierdził, że jest to gruba przesada. Auto naprawdę mu się podobało, ale znacznie bardziej wolał prowadzić je osobiście. Z jednej strony było to dla mnie świetne rozwiązanie – oznaczało praktycznie trzy dni urlopu, jako, że nikt nie przewidział dla mnie innych zadań niż wożenie prezesa. Z drugiej jednak strony mocno żałowałem, że nie będzie mi dane przejechać się jedną z najbardziej prestiżowych limuzyn, jakie istnieją na świecie. Dobrze, że mogłem chociaż odprowadzić auto do wypożyczalni.

Jazda tym samochodem spodobała mi się tak bardzo, że gdy wybierałem się na wycieczkę do innego miasta, razem z żoną uznaliśmy, że wypożyczymy sobie auto na weekend. W końcu nie było w tym niczego złego – za dodatkowe kilkaset złotych znacznie podnieśliśmy swój standard podróżowania.