Wynająłem busa dla gości weselnych

 

Moja narzeczona pracowała za granicą, ale został jej ostatni rok i zamierzała wrócić do kraju. Zadeklarowałem, że organizacją ślubu zajmę się osobiście za co była mi wdzięczna. Oczywiście wszystko z nią bezpośrednio potwierdzałem. Poradziłem sobie bez najmniejszego problemu. 

Wynajęty bus dla gości weselnych

wynajem busów z BydgoszczyZabawa weselna miała odbyć się poza Bydgoszczą, ponieważ tam znalazłem idealny lokal. Wiedziałem, że niektórzy goście przyjadą samochodem, ale dla reszty musiałem zorganizować jakiś transport. Wpadłem przypadkiem na ogłoszenie firmy, która oferowała wynajem busów z Bydgoszczy co mi idealnie pasowało, bo ślub odbywał się w kościele w Bydgoszczy. Spod kościoła goście mogli jechać na zabawę weselną busem i problem z transportem by się rozwiązał. Pojechałem więc do tej firmy, żeby porozmawiać na temat współpracy. Na placu stało kilkanaście busów i wszystkie wyglądały jak nowe. Rozmawiałem bezpośredni z właścicielem firmy wynajmującej busy i dowiedziałem się, że najstarszy bus był z dwa tysiące szesnastego roku. Wszystkie miały robione regularne przeglądy i były w pełni bezpieczne. Zarezerwowałem więc busa na trzydzieści osób, bo tylu gości potrzebowało transportu i wpłaciłem zaliczkę. Firma mi zaoferowała swojego kierowcę na co przystałem, ponieważ nie musiałem szukać nikogo na własną rękę. Załatwienie transportu było ostatnią rzeczą, która została mi do załatwienia i cieszyłem się, że temat związany ze ślubem był dopięty na ostatni guzik.

Kiedy już moja narzeczona wróciła do kraju to pojechałem z nią szukać sukni ślubnej. Chciała, żebym był przy tym obecny, bo bardzo liczyła się z moim zdaniem. Wybrała piękną suknię, w której wyglądała jak księżniczka. Byłem dumny, że ta kobieta zostanie właśnie moją żoną na całe życie.