Wyjazd dziecka na kolonie

Niedługo znów będą wakacje i zastanawiam się nad tym czy wysłać może już samą córke w tym roku. Nie wiem czy jest już po prostu odpowiednio duża by mogła dwa tygodnie spędzić bez rodziców.

Kolonie dla dziecka

kolonie

Co prawda już w tamtym roku koleżanki mojej córki pojechały na swoje pierwsze kolonie, ale ja nie jestem pewna tego czy ona naprawdę się już na taki wyjazd nadaje. Jednak jest jedynaczką i jest naprawdę z nami związana. Jednak córka wie, że koleżanki z klasy będą znów w wakacje jechały na kolonie dlatego też ona chce jechać. Ja oczywiście to rozumiem bo po prostu nie chce być inna. Skoro koleżanki jadą na kolonie to ona też tak chce. I po rozmowie z mamą jednej z koleżanek córki z klasy chyba zdecyduję się ją także zapisać. Mama tej dziewczynki powiedziała mi, że przede wszystkim, że te kolnie są naprawdę blisko. Także będzie można w weekend pojechać i odwiedzić tam dzieci a także w razie problemu jest na tyle blisko, że można pojechać i zabrać dziecko. Zresztą tak sobie myślę, że tam będą w końcu jej koleżanki z klasy i dlatego też powinna czuć się bardziej pewnie. Przecież bardzo się lubią i spotykają także po szkole. Powiedziałam córce, że ją także zapiszę na te kolonie i chyba nigdy wcześniej nie widziałam żeby była taka szczęśliwa. Ten wyjazd jednak dla niej naprawdę był bardzo ważny. Także tym bardziej cieszę się z tego, że w końcu się zdecydowałam. Oczywiście martwię się ale już chyba nie tak bardzo jak kiedyś. Musimy kupić parę niezbędnych rzeczy na kolonie.

Po tym jak córka pojechała na pierwszy raz na kolonie czekałam tylko na telefon od niej. Ona zadzwoniła i powiedziała mi, że bawi się naprawdę świetnie i że mam się o nic nie martwić. A i powiedziała mi, że za często nie będzie mogła dzwonić bo po prostu nie ma czasu.