Wycieczka rodzinna do lasu

Była piękna jesienna pogoda. Od rana świeciło słońce i była sobota. Postanowiliśmy wybrać się razem z dziećmi do lasu. Niestety od naszej miejscowości las odległy jest aż o 6 kilometrów, więc trochę ciężko zabrać dzieci do lasu na pieszo. Wzięliśmy auto, zabraliśmy pożywienie, napoje i wyruszyliśmy, to co nas spotkało było bardzo trudne do przeżycia, ale na szczęście mieliśmy numer do zaprzyjaźnionej wypożyczalni aut, która nam szybko pomogła.

Czy warto korzystać z wypożyczalni samochodów?

rent a car warsawProfesjonalne rent a car Warsaw mogą nam pomóc w wielu różnych sytuacjach. Nam auto zepsuło się w drodze do lasu i nie mogliśmy w ten sposób zabrać naszych dzieci na wspólny spacer po lesie, zwiedzanie oraz rodzinne spędzenie czasu. Zamiast wyprawy leśnej staliśmy na ulicy, gdzie jeździły samochody jeden za drugim i strach było wypuszczać dzieci z samochodu. Auto nie chciało odpalić i nie wiedzieliśmy co zrobić, bo podstawowa naprawa nic nie dawała. Postanowiliśmy zadzwonić do zaprzyjaźnionej wypożyczalni aut w Warszawie, gdzie mamy dobrego znajomego. Powiedział, że przyjedzie za około godzinę, więc poczekaliśmy. Niestety nie mógł naprawić samochodu na miejscu i trzeba było oddać auto do warsztatu samochodowego do naprawy. Właśnie wtedy musieliśmy zdecydować czy jechać autobusem do domu czy jednak zabrać dzieci do lasu na piękną przygodę. Postanowiliśmy wynająć auto zastępcze na ten jeden dzień i w ciągu 30 minut już mieliśmy podstawiony samochód, który mogliśmy użytkować.

Dzięki wypożyczalni aut w Warszawie nie musieliśmy wracać do domu i psuć sobie wspaniałego weekendu, zwłaszcza że była piękna pogoda. Wypożyczając auto mogliśmy dalej kontynuować swoją podróż i zapoznać dzieci z piękną przyrodą leśną, które po powrocie do domu były niesamowicie zachwycone.