Wiklinowa doniczka na taras

 

Mieszkanie, które udało mi się znaleźć było komfortowe. Koszt wynajmu był atrakcyjny i nie mogłam takiej okazji przepuścić. Do mieszkania należał dość duży taras, na którym mogłam spokojnie ustawić jakieś meble i spędzać tam czas w pogodne dni.

Ustawienie wiklinowej doniczki na tarasie

wiklinowe doniczki na kwiatyWprowadziłam się od razu po załatwieniu wszystkich formalności. W mieszkaniu były meble i nie musiałam nic kupować. Zamierzałam jednak kupić meble na taras i zdecydowałam się na te, które wykonane zostały z wikliny. Meble na taras pasowały idealnie i mi się tam podobało. Brakowało jednak kwiatów, więc postawiłam tam donicę z dużym kwiatem. Donica nie pasowała do mebli i dlatego koniecznie musiałam to zmienić. Jak kupowałam meble na taras, to widziałam, że w sklepie dostępne były stylowe wiklinowe doniczki na kwiaty w różnych rozmiarach i od razu pobiegłam kupić dużą donicę na taras. Wybrałam taką, która idealnie pasowała do moich mebli. Taras był zadaszony i dzięki temu miałam pewność, że w czasie deszczu doniczka nie zostanie zamoczona. Przy okazji kupiłam świeżą ziemię do przesadzenia kwiatka. Donica na tarasie prezentowała się wspaniale. Wszystko dopasowane było idealnie. Lubiłam kwiaty i miałam je poustawiane w całym mieszkaniu. Często spędzałam czas na tarasie i on też musiał być odpowiednio urządzony. Doniczka, którą kupiłam była świetnej jakości, o czym miałam okazję osobiście się przekonać. Dlatego postanowiłam kupić więcej takich doniczek do mieszkania.

Po niedługim czasie, już wszystkie moje kwiaty zasadzone były w doniczkach wiklinowych. Koleżanka, która mnie odwiedziła była zachwycona i koniecznie musiałam dać jej namiar na sklep, który sprzedawał takie eleganckie doniczki wykonane z wikliny. Moja koleżanka tak jak ja miała dobry gust.