Wesele niespodzianka – wynajęta hala namiotowa

namioty

Moi rodzice będę niebawem obchodzili pięćdziesiątą rocznicę ślubu. Z tej okazji chcemy urządzić razem z rodzeństwem, weselę niespodziankę! Wiem, że dziwnie to brzmi, ale naprawdę chcemy zaskoczyć rodziców. Pięćdziesiąt lat temu nie było przecież tylu możliwości, co dziś.

Hala namiotowa w formie niespodzianki

namioty

Pięćdziesiąt lat temu rodzice nie posiadali również, tak wspaniałej działki nad jeziorem jak dzisiaj. To właśnie nad jeziorem, na działce rodziców, mamy zamiar urządzić to wesele. Plan już mamy. Każde z czwórki rodzeństwa dostał również swój przydział zadań, mi akurat w udziale przypadły namioty cateringowe na wynajem. Pomyśleliśmy, że takie namioty cateringowe na wynajem to naprawdę świetna sprawa. Poza tym wynajem namiotów weselnych, to naprawdę oszczędna, a przy tym bardzo efektowna opcja. Znalazłam już fajną stronę, która oferuję wynajem hal namiotowych właśnie, jednak, wydaję mi się, że pierwszy traf, nie może być taki szczęśliwy i że powinnam była przejrzeć więcej stron oferujących wynajem namiotów, chociażby, dlatego, żeby sobie porównać, ceny, a nie tak jak ja, ze widzę jedną firmę, oferująca wynajem namiotów i od razu chce jej zaufać. Dlatego też chciałabym was poprosić o pomoc, jeśli znacie jakieś fajne, ciekawe namioty bankietowe, to znaczy, jeśli znacie oczywiście, jakieś firmy, które mają w swojej ofercie coś takiego jak namioty bankietowe, dajcie mi proszę znać. To wesele ma być całkiem spore, zapraszamy właściwie całą naszą rodzinę, na liście jest ponad stu dwudziestu gości, dlatego w grę wchodzi również wynajem hal namiotowych. Może brzmi to trochę przerażająco, ale uwierzcie mi, że coś takiego jak wynajem hal namiotowych naprawdę istnieje. Czekam niecierpliwie na wasze podpowiedzi.

Szczerze mówiąc jestem trochę zła na moje rodzeństwo, że to właśnie mi wcisnęli mi to zadanie. Sto razy bardziej wolałabym zajmować się cateringiem, albo chodziarz muzyką, czy fotografem. Teraz wydaje mi się, że te namioty na wynajem, to najgorsze, co mogło mi się trafić. No chyba, że wy mi pomożecie!