Uzdrawiająca moc energii

Medycyna niekonwencjonalna zyskuje coraz szersze grono zwolenników. Wiąże się to z powrotem do natury, oraz zadowalającymi efektami prowadzonych terapii. Szczególnie chwalą ją sobie osoby przewlekle chore, zmagające się z długotrwałym cierpieniem zarówno fizycznym jak i psychicznym. Takie u których tradycyjne metody leczenia nie przyniosły oczekiwanych rezultatów i poprawy samopoczucia.

Leczniczy dotyk Reiki

reiki poznańTerapie naturalne to preparaty pochodzenia roślinnego, masaże, okłady, kąpiele, a w ostatnim czasie szczególnie polecana reiki. Metoda pochodząca z Chin i praktykowana tam z dużym skutkiem. Samo słowo oznacza duchowy wpływ. Oznacza uzdrawianie za pomocą energii życiowej. Osoby praktykujące ją uważają, że zdrowie to harmonia zachodząca w człowieku oraz w jego otoczeniu. Długotrwały stres lub patogeny chorobotwórcze powodują zablokowanie swobodnego przepływu tej energii i wywołują różnego rodzaju dolegliwości. Reiki uzdrawia poprzez pobudzanie przepływu tej energii i mobilizowania organizmu do walki z patogenami chorobotwórczymi. Jeśli więc interesuje nas metoda reiki Poznań jest miejscem do którego powinniśmy się udać. Znajdziemy tam polecane gabinety w których możemy skorzystać z porad doświadczonych terapeutów. Cały zabieg trwa około godziny, w czasie jego trwania pacjent leży w wygodnej pozycji. Towarzyszy temu relaksacyjna muzyka, oraz zapach palących się świec.

Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla organizmu i mogą z niej korzystać osoby w różnym wieku i z różnymi schorzeniami. Przede wszystkim ożywia ciało u umysł, dodaje energii oraz sił witalnych. Oczyszcza organizm z toksyn. Usuwa stres i zmęczenie. Jej powodzenie zależy od zaangażowania pacjenta oraz bliskiej współpracy terapeuty z osobą korzystającą z terapii.