Usuwanie mojego podwójnego podbródka

 

Wiele osób mówi, że każda kobieta jest piękna. Jednak ja nie byłam tego taka pewna. Patrzyłam na siebie i nie widziałam żadnego uroku. Wszystko przez mój ogromny defekt w postaci podwójnego podbródka. Wyglądałam z nim okropnie i chociaż zgubiłam już gdzieś kilogramy, to po prostu ta zwisająca skóra była okropna i wyglądałam strasznie.

Podwójny podbródek moim koszmarem

fachowe usuwanie podwójnego podbródkaPróbowałam diet i ćwiczeń, żeby pozbyć się podbródka, jednak nic nie pomagało, kompletnie. Byłam załamana i nie wiedziałam już co robić. Nie chciałam nawet wychodzić z domu, bo czułam się taka nieatrakcyjna. Miałam wrażenie, że każdy zaraz patrzy na mnie i szydzi z mojej podwójnej brody. Moja przyjaciółka, z którą byłam na tyle blisko, żeby powiedzieć jej o swoich kompleksach, poleciła mi fachowe usuwanie podwójnego podbródka w salonie kosmetycznym. Nie miałam pojęcia, że takie zabiegi istnieją. Okazało się, że są teraz na porządku dziennym i w parę chwil można pozbyć się problemu. Szkoda, że nie wiedziałam o tym wcześniej. Od razu zapisałam się do kosmetyczki i poszłam na konsultację. Zabieg miałam wykonany już za parę dni i wyczekiwałam z niecierpliwością do tego czasu. Aby usunąć taki podwójny podbródek, wystarczy odpowiedni zabieg laserem, który nie jest metodą chirurgiczną, więc należy do bezpiecznych zabiegów. Na tym właśnie zależało mi również, ponieważ wszelakie operacje raczej nie są przeze mnie dobrze znoszone. Tak więc lipoliza iniekcyjna to było to.

Profesjonalna kosmetyczna wymodelowała moją brodę i w jakiś magiczny sposób sprawiła, że mój podwójny podbródek zniknął. Całkowicie się go pozbyłam. Nie wyglądałam już jak grubasek, a moja twarz w końcu była piękna. Podziwiałam efekty i nie mogłam uwierzyć, że w końcu mogłam przestać się wstydzić tego defektu.

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl