Usługi kompleksowego tworzenia stron internetowych

Jakiś czas temu postanowiłem zmienić swoje dotychczasowe życie, porzucić pracę na etacie i otworzyć swoją własną firmę. Pomimo dużego doświadczenia w swojej branży początki okazały się znacznie trudniejsze, niż się spodziewałem. Miałem spore problemy ze zdobywaniem klientów, ale z czasem doszedłem do wniosku, że powinienem mieć swoją stronę internetową.

Strony internetowe dla firm – kompleksowa obsługa

kompleksowe tworzenie stron internetowych dla firmOd kilku niedoszłych klientów dowiedziałem się, że ostatecznie nie zdedycowali się na moje usługi ponieważ obawiali się mojej wiarygodności, którą chcieli zweryfikować w internecie, jednak nie znaleźli mojej strony internetowej. Postanowiłem natychmiast wyeliminować ten problem i skontaktowałem się z kolegą ze studiów, dla którego kompleksowe tworzenie stron internetowych dla firm jest życiową pasją i sposobem na zarabianie na życie. Był to strzał w dziesiątkę i już po kilku tygodniach mogłem pochwalić się nowoczesną stroną internetową wyróżniającą się nie tylko funkcjonalnością, ale też pomysłowym designem. Efekt zauważyłem niemal natychmiast, ponieważ już kilka dni po uruchomieniu strony otrzymałem pierwsze zlecenie. Kupiona przeze mnie usługa nie ograniczała się tylko do stworzenia witryny, ale objęła także wsparcie serwisowe i skonfigurowanie formularzy do zamawiania moich usług, zgłaszania reklamacji i innych powodów kontaktu z moim firmowym adresem e-mail. Na stronie znalazły się też odnośniki do artykułów, które wcześniej opublikowałem podczas pisania pracy doktorskiej, a także linki do moich profili na portalach społecznościowych, które kolega tworzący moją stronę poradził mi założyć.

Prowadzenie nowoczesnej strony internetowej jest w zasadzie obowiązkiem prężnie rozwijającej się firmy czy tego chcemy, czy nie. Żeby się rozwijać i zdobywać nowych klientów musimy niestety iść z duchem czasu i zwracać uwagę na naszych potencjalnych klientów i ich potrzeby, które stale się zmieniają i będą zmieniać nadal. Warto więc co jakiś czas odświeżyć wygląd naszej witryny WWW, ponieważ jest ona naszą wirtualną wizytówką.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi