Udrażnianie rur w kuchni

 

Przeprowadzka do nowego mieszkania była dla mnie ekscytująca. Pracowałam już we Wrocławiu, ale nadal mieszkałam w pobliskiej wsi. Teraz miałam mieszkać tam na stałe, w ładnym i dużym mieszkaniu. Rozkład pomieszczeń był dobry, sprzęty AGD były całkiem nowe. Wszystko było super.

Udrażnianie rur przez hydraulika

Udrażnianie Rur WrocławJednak już pierwszego dnia spotkała mnie niemiła niespodzianka. Chciałam przygotować sobie kolację i przy myciu warzyw zauważyłam, że woda bardzo wolno spływa w zlewie. Podczas mycia naczyń w ogóle nie chciała spłynąć, tylko stała. Nie miałam w mieszkaniu przepychaczki, a na użycie kreta było już za późno. Musiałam zadzwonić po hydraulika, który wie jak wygląda udrażnianie rur wrocław. Dobrze że przynajmniej była środa, a nie weekend, bo przez dwa dni nie mogłabym korzystać ze zlewu kuchennego. Pan Mietek przyjechał do mnie po godzinie i od razu zabrał się do pracy. Miał przy sobie całą torbę sprzętu, ale zaczął od ocenienia sytuacji. Potem odkręcił kolanko pod zlewem, tak by zawartość spadła do podstawionego wiadra. Okazało się, że w zlewie było bardzo dużo resztek jedzenia i tłuszczu, które zapychały jego rury. Pan Mietek nie tylko oczyścił zlew od odpływu do kolanka, ale także przy pomocy jakiejś specjalnej sprężyny udrożnił także dalsze odcinki rur. Zalecił mi także, bym potem użyła kreta, by do kończ wszystko sczyścić, bo nie da się osadzonego tłuszczu usunąć sprężyną ani przepychaczką. Potem znowu założył kolanko i puścił wodę, by sprawdzić czy nic nie przecieka.

Bez hydraulika nie mogłabym korzystać ze zlewu. Tylko jego szybka interwencja, namierzenie problemu i jego unieszkodliwienie przyniosły pożądany rezultat. Nie była to miła przygoda tuż po przeprowadzce, ale przynajmniej ze wszystkim sobie sama bardzo dobrze poradziłam.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi