Teściowa dała mi pościel do łóżeczka

Kiedy wyszłam za mąż za Łukasza to wiedziałam, że będę z nim szczęśliwa. Z jego rodzicami doskonale się dogadywałam a w szczególności z matką, która była dla mnie zawsze bardzo życzliwa. Traktowałam ją jak własna matkę, której nie miałam.

Dobry jakościowo komplet do łóżeczka

wysokiej jakości komplety do łóżeczka dla niemowlątPo ślubie zamieszkaliśmy z rodzicami Łukasza, ponieważ mieli ogromny dom i wszyscy bez problemu się tam pomieściliśmy. Kiedy urodził się Adaś to teściowa bardzo mi pomagała. To dzięki niej było mi tak łatwo. Raz mnie zaskoczyła, ponieważ pojechałyśmy razem na zakupy a ona kupiła mi wysokiej jakości komplety do łóżeczka dla niemowląt i byłam jej bardzo wdzięczna za ten prezent. Pościel kupiła w czasie, kiedy ja przeglądałam śpioszki dla malucha i nie miałam pojęcia jakie były jej plany. W domu od razu rozpakowałam pościel, którą dostałam od teściowej. Adaś już nie spał a teściowa go karmiła. Spokojnie mogłam założyć nową pościel, która była idealnie dopasowana. Od razu zadzwoniłam do swojej przyjaciółki, która również miała małe dziecko. Od razu jej poleciłam taką samą wysokiej jakości komplety do łóżeczka dla niemowląt, która była delikatna a mój synek wyspał się jak nigdy. Teściowej raz jeszcze podziękowałam za tak trafiony prezent i powiedziałam jej od razu, że przyjaciółkę zachęciłam do zakupu takiego samego kompletu. Kiedy Łukasz wrócił tego dnia z pracy to opowiedziałam mu o wszystkim. Osobiście poszedł zobaczyć pościel, którą kupiła jego matka i przyznał, że jest bardzo dobra jakościowo.

Teściowie przepisali na nas swój dom, ponieważ Łukasz zadeklarował, że będzie dbał o gospodarstwo. Posiadał niezbędne doświadczenie i mógł spokojnie pełnić obowiązki po ojcu. Rodzice dzięki temu wcześniej przeszli na zasłużoną emeryturę i mogli sobie odpocząć.