Telebimy i panele led

panele led

Nie jest to łatwe zadanie i z całą pewnością należy się bardzo dobrze zastanowić nad tym problemem. Do wyboru mamy reklamy takie jak reklama led albo bilbordy i mniejsze zrobione z plandeki. Możemy również zastosować zwykle szyldy informacyjne.

Panele led – warto w nie inwestować

panele ledPrzyjęło się jednak, że takie szyldy wieszane i instalowane są w miejscu prowadzenia działalności jako zaproszenie dla potencjalnych klientów i jako wizytówka biura czy salonu. Wyświetlacze led to rodzaj ekskluzywnej reklamy, która najczęściej możemy spotkać w dużych miastach oraz na obrzeżach wielkich miast. Takie elektroniczne formy promowania mają bardzo dużo zalet. Po pierwsze wyglądają bardzo elegancko, a po drugie są bardzo dobrze zauważalne i widoczne, nawet po zmroku. Moim zdaniem taki rodzaj reklamy przykuwa nasz wzrok i jest atrakcyjna wizualnie. Jest jeszcze jedna cecha, która dla mnie sprawia, że telebimy led to jedna z najlepszych rodzai reklamy. Chodzi o to, że na małej przestrzeni jesteśmy w stanie przekazać bardzo dużo treści i informacji reklamowych. Dzieje się tak dlatego, że takie telebimy przewijają treść i wyświetlają jedna kolejno po drugiej. Tablice led są pod tym względem niezastąpione. Moim zdaniem jednak nie powinno sie ich umieszczać za blisko skrzyżowań, ponieważ działają one bardzo rozpraszająco na kierowców, o czym sama mogłam się kiedyś przekonać. Wybierając formę reklamy ulicznej musimy pod uwagę wziąć nasz budżet. Musimy określić czy stać nas na profesjonalne panele led czy może na bardziej skromna formę reklamy.

Nikt nie powiedział, że bardziej skromna reklama musi odnosić gorsze efekty. Nie zawsze działa to w ten sposób. Czasami mniejsze ale za to bardziej oryginalne reklamy wygrywają z tymi wielkobudżetowymi. Zawsze powinniśmy stawiać na kreatywność i pomysłowość.