Szycie flanelowych koszul roboczych

W moim zakładzie krawieckim początkowo pracowało zaledwie kilka osób. Po kilku latach zakład się powiększył a wszystko za sprawą klienta, który zamawiał u mnie bardzo dużo odzieży. Specjalizowałam się w szyciu ubrań roboczych, na które zawsze był ogromny popyt.

Dużo zamówień na koszule robocze z flaneli

koszula flanelowa roboczaW poprzednim miesiącu pojawił się w moim zakładzie przedsiębiorca. Chciał podjąć współpracę, ponieważ potrzebował koszul flanelowych dla swoich pracowników. Koszule zamierzał zamawiać średnio raz na dwa miesiące i miały to być ilości w okolicach stu sztuk. Wiedziałam, że porządna koszula flanelowa robocza nie była trudna do uszycia i nawet wiedziałam gdzie zamówić materiał. Zadeklarowałam, że będę w stanie wykonać takie zlecenie każdego miesiąca i dzięki temu klient złożył pierwsze zamówienie. Tego samego dnia pojechałam do hurtowni, żeby kupić materiał do uszycia koszul. Musiały być uszyte one z grubej flaneli, ponieważ przeznaczone miały być dla pracowników pracujących na świeżym powietrzu. Pierwsze sto koszul udało się uszyć w ciągu tygodnia. Zgodnie ze wskazówkami od klienta uszyte one zostały we wskazanych przez niego rozmiarach. Nie szyłam koszul w rozmiarze uniwersalnym, ponieważ była to odzież robocza, która musiała być wygodna. Klient zgodnie z deklaracją regularnie zamawiał u mnie koszule flanelowe dla swoich robotników a ja dzięki temu miałam stałe dochody. Koszule flanelowe były bardzo wytrzymałe i to był ich największy atut.

Kiedy już moja najstarsza córka ukończyła studia, to zatrudniłam ją w swoim zakładzie krawieckim. Chciałam, żeby go w przyszłości przejęła i dlatego tak zależało mi na tym, żeby zdobywała doświadczenie. Maria, moja córka była zdolna i od samego początku świetnie sobie ze wszystkim radziła.