Szukanie dobrej restauracji

 

Wraz z mężem będziemy obchodzić trzecią rocznicę ślubu. Bardzo chcieliśmy ten wieczór spędzić we dwoje w restauracji, na dobrej kolacji. Mieszkamy na co dzień w Sanoku, więc tutaj musimy znaleźć sobie jakąś dobrą restaurację, by móc zjeść wykwintną kolację we dwoje.

Znalezienie dobrej restauracji

dobra restauracja - sanokZazwyczaj jadamy w domu, lub zamawiamy sobie catering z gotowym jedzeniem. Nie chodzimy raczej do restauracji, ponieważ nas nie stać. Teraz planujemy zjeść w restauracji. Bardzo nam zależy na znalezieniu jakiejś dobrej knajpy, by móc miło spędzic wieczór. Zajrzeliśmy zatem do Internetu, by sprawdzić, gdzie warto zjeść. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę internetową: dobra restauracja – sanok. Wyskoczyło nam kilka fajnych restauracji, ale tylko jedna z nich miała mnóstwo pozytywnych opinii. Reszta miała mieszane opinie. Wybierzemy się do tej, która ma pozytywne opinie wśród gości. Nie możemy się już doczekać naszej rocznicy. Zamówimy na pewno coś, czego jeszcze nie jedliśmy wspólnie. Nadeszła w końcu kolacja rocznicowa. Oboje zamówiliśmy dania z krewetek. Zamówiliśmy je, ponieważ spodobało nam się zdjęcie w menu. Co prawda już je jedliśmy, ale jak na wykwintną kolację są w sam raz. Bardzo nam one smakowały. Na pewno będziemy częściej tutaj wracać. Kolacja rocznicowa się udała. Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Do krewetek zamówiliśmy białe wino, które rownież nam smakowało. Będziemy pamiętać tę kolację na bardzo długo. Za samą kolację nie zapłaciliśmy dużo. Poszliśmy jeszcze na romantyczny spacer.

Kolacja zjedzona. Wieczór miło spędzony. Można uznać, że rocznica się udała. Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Na pewno wystawimy tej restauracji pozytywną opinię, na ich stronie internetowej tak, by inni wiedzieli, że jest to bardzo dobra restauracja.