Szafy na zamówienie klienta

Chyba w każdym przedpokoju lub sypialnie w naszych mieszkaniach i domach znajdziemy szafę na wymiar. Takie szafy muszą być duże żeby pomieścić wszystkie potrzebne nam rzeczy. Bardzo często pływamy do nich dworkach próżniowych ubrania letnie kiedy zaczyna się sezon zimowy i odwrotnie. Dlatego szafę na wymiar cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich klientów.

Szafy na zamówienie w Tychach

szafy na wymiar tychyJeśli chodzi o szafy na wymiar Tychy mają wiele sklepów meblowych. Znajdziemy w nich nie tylko gotowe szafy, które możemy dostać od ręki i zamontować po przyjściu do domu. Przede wszystkim w takich salonach meblowych możemy kupić różnego rodzaju meble i szafy na zamówienie. Jest to szczególnie ważne jeśli mamy w Nenneke np. w sypialni, którą chcemy przeznaczyć na naszą garderobę. Zazwyczaj jest tak, że nie trafimy z gotową szafę i musimy zleci dzisiaj zrobienie. Na szczęście takich salonów, które wykonają świetna szafę pod wymiar klienta jest bardzo dużo. Najmodniejsze są oczywiście takie, które mają zamiast jednego skrzydła drzwiowego lustro. Bardzo często takie szafy na zamówienie wykonujemy także do przedpokoju ponieważ tam trzymamy odzież wierzchnią, buty i przeglądamy się w lustrze przed wyjściem z domu. Cena za szafę na zamówienie zależy od jej wielkości, ilości półek i szuflad. Oscyluje w granicach 2000-3000 złotych.

Bardzo dużo klientów salonów meblowych Zlecę zrobienie szafy na zamówienie. Oprócz typowych szafa do przedpokoju i sypialni bardzo często robimy tak że meble kuchenne i łazienkowe. Jeśli chcemy postawić na funkcjonalność to zapewne projekcja uzgadniamy ilość półek, miejsce na wieszaki oraz szuflad. Oczywiście polecane firmy, które zajmują się produkcją szafy są w stanie nam polecić takie by były dla nas najlepsze.