Sprzedawałam nowoczesne ogrzewanie klientom

 

Pracuję w sklepie od dziesięciu lat. Zaczynałam od zwykłego pracownika a po kilkunastu latach zostałam zastępcą kierownika sklepu. Mam zupełnie inne obowiązki i dużo lepiej zarabiam. bardzo lubię moja pracę i chętnie do niej chodzę. Jakiś czas temu dowiedziałam się, ze jestem w ciąży. Z mężem długo staraliśmy się o dzidziusia i teraz chcę się skupić tylko na mojej ciąży.

Wprowadzam nowego pracownika w świat ogrzewania

trwały panel grzewczy na podczerwień - sklep onlineMój szef bardzo się ucieszył na informację o mojej ciąży. Oczywiście było mu szkoda, że jakiś czas będę nie dostępna w pracy ale uspokoił mnie, ze będzie czekał z niecierpliwością na mój powrót. Musiałam zatrudnić odpowiedniego pracownika na moje miejsce, które będzie prawidłowo wykonywał wszystkie należące do mnie obowiązki. W naszym sklepie sprzedajemy nowoczesne materiały i osoba, która będzie mnie zastępować musi mieć o nich dużą wiedzę. Trwały panel grzewczy na podczerwień – sklep online jest chętnie wybierany przez naszych klientów. nasi klienci wiedzą, ze współpracujemy z dobrymi producentami i wszystkie materiały, które można u nas kupić są wyjątkowo dobrej jakości. Każdy sprzęt posiada długa gwarancję a zatrudnieni przez nas fachowcy zapewniają klientom także montaż w cenie produktu. Udało mi się znaleźć i przeszkolić Marka, który miał już doświadczenie jeśli chodzi o nowoczesne ogrzewanie. Dzięki temu szybko przyswajał wiedzę i dobrze mi się z nim współpracowało. Kiedy miałam pewność, że Marek sobie ze wszystkim poradzi i godnie będzie mnie zastępował poszłam na wolne.

Kiedy urodziłam dzidziusia wpadałam często w odwiedziny do sklepu. Brakowało mi obowiązków zawodowych a także ludzi, z którymi do tej pory pracowałam. Mój szef cały czas czekał na mój powrót. Cały czas mi podsyłam różne informacje z firmy o różnych produktach, które od jakiegoś czasu były w sklepie sprzedawane.