Sklep ze zdrową żywnością i witamina K2

witamina k2 sklep

Cześć wam! Chciałbym wam dzisiaj opowiedzieć o moim wielkim odkryciu. Znalazłem dzisiaj w swojej skrzynce pocztowej ulotkę z reklamą jakiegoś sklepu. Zazwyczaj wyrzucam tego typu reklamy, ale zobaczyłem adres, który wskazywał na to, że ten sklep ze zdrową żywnością znajduję się w mojej kamienicy!

Witamina K2 w sklepie w mojej kamienicy

witamina k2 sklepJak to możliwe, że nie zauważyłem, że w budynku mojej kamienicy powstał nowy sklep? Myślę, że naprawdę jestem już przepracowany. Jednak, kiedy zobaczyłem, że sklep ze zdrową żywnością ma w swojej ofercie coś więcej niż olej kokosowy nierafinowany. Postanowiłem sobie zrobić wycieczkę! I nigdy tego nie pożałuję. Nie tylko kupiłem w końcu ten olej kokosowy nierafinowany, o którym piszą ciągle w gazetach, ale znalazłem też tam cały dział z, w którym na półeczkach pięknie poukładane były naturalne kosmetyki. Możecie mi nie wierzyć, ale ja uwielbiam takie rzeczy. Uważam, że wszystkie kobiety powinny inwestować w kosmetyki organiczne, jak i witaminy, przykładem może być witamina k2 sklep. Przecież, taka maska na twarz z prawdziwych alg morskich działa cuda, a to, co kupujemy w zwykłym sklepie zawiera jakieś śladowe Ilości tego produktu. Kupiłem sobie w zestawie naturalne kosmetyki i do tego herbatkę odprężającą. Cieszę się, że sklep ze zdrową żywnością jest zaraz pode mną.

Teraz w końcu będę miał zawsze czas, żeby kupić sobie odpowiednie kosmetyki organiczne, no i jak mi zasmakuje, to może i po olej kokosowy nierafinowany skoczę. Czas spać…, jutro od siódmej znowu to samo, chociaż tym razem zacznę dzień od zdrowej herbaty, a nie od kawy! Cześć!