Sesja ślubna nad jeziorem

sesja ślubna

Pracowałem jako fotograf już od sześciu lat. Moja firma była dosyć popularna i ciągle pojawiały się nowe zlecenia. Toruń wtedy jeszcze nie miał zbyt wielu zakładów fotograficznych. Wiadomo, że nie zawsze może być tak dobrze więc kiedy rozpoczął się pierwszy po dwóch latach poważny kryzys nie wpadłem w panikę.

Pierwsza sesja ślubna wyszła wyjątkowo dobrze

sesja ślubnaPrzypuszczałem, że prędzej czy później tak się stanie, klienci nie będą przychodzili ciągle. Coraz więcej fotografów rozpoczynało swoją działalność. Bywało tak, że na dzień pojawiała się jedna osoba lub miałem do zrobienia jedną sesje. Wtedy zastanowiłem się czego brakuje w mojej ofercie. Nie dostrzegałem żadnych braków więc postanowiłem pomóc sobie internetem. Wyszukałem oferty z całej Polski i zrozumiałem, że brakuję mi zdjęć ślubnych. Nie byłem do tego zbytnio przekonany ale postanowiłem spróbować. Moja pierwsza pamiątkowa sesja ślubna wyszła wyjątkowo dobrze. Razem z państwem młodym wyjechaliśmy nad jezioro. Był to sierpień godzina osiemnasta więc mieliśmy naprawdę piękne światło. Zachodzące słońce i przepiękna sceneria przyczyniły się do powstania świetnych zdjęć. Po tamtym dniu fotografia ślubna trwale została zamieszczona w moich usługach. Zacząłem dostawać kolejne takie zlecenia i moja firma w końcu wyszła na prostą. Udało mi się zwalczyć kryzys.

Jestem świadomy tego, że może powrócić, ponieważ na rynku pojawiają się młode osoby dopiero co uczące się. Jednak optymistycznie patrzę na przyszłość. Ten zawód sprawia mi wielką radość, nie wyobrażam sobie pracować w innej branży.

Artykuł napisany przy współpracy z http://vfstudio.eu/oferta