Pudełka na herbatę

Razem z żoną jesteśmy miłośnikami herbaty, chociaż w naszej rodzinie większość osób preferuje jednak picie kawy. W odróżnieniu od wielu naszych znajomych, którzy preferują herbaty sypane my jesteśmy raczej tradycjonalistami i lubimy po prostu różne rodzaje herbat, ale w zupełności wystarczają nam herbaty w torebkach.

Estetyczne pojemniki na herbatę

pojemnik na herbatę w torebkachPomiędzy nami, a większością naszych znajomych pojawiła się nawet przyjemna i zdrowa rywalizacja pomiędzy zwolennikami herbaty sypanej i tej w saszetkach. Oczywiści my należymy do tej drugiej grupy i staramy się udowadniać, że herbaty w torebkach również mogą być smaczne i zróżnicowane. Mamy w domu mnóstwo ich rodzajów i smaków, dlatego podjęliśmy decyzję, że potrzebny jest nam pojemnik na herbatę w torebkach. Ponieważ staramy się rozróżniać te herbaty, które kupujemy w standardowych sklepach jak i te trudniej dostępne, kupowane przez Internet z Polski i z zagranicy uznaliśmy, że poszukamy dużego pojemnika, który pomieści wiele różnych smaków. Ostatecznie kupiliśmy białe pudełko z trzema przedziałkami, gdzie układamy po kilka smaków herbat z polskich sklepów stacjonarnych, z Internetu oraz sprowadzanych z zagranicy. Staramy się utrzymywać w pudełku nie więcej niż po 4 torebki z jednego rodzaju, dzięki czemu mieści się po prostu więcej smaków, a nasi goście prościej mogą znaleźć smak, na który mają największa ochotę. Planujemy też nad każdą podziałką umieścić aktualną rozpiskę smaków, co powinno ułatwić wybór.

Podczas ostatnich wizyt towarzyskich nasze pudełku sprawiło małą furorę, a system opisu herbat sprawił, że byliśmy w stanie zaproponować znajomym więcej rodzajów herbat, niż oni nam. Dzięki tej zmianie część z naszych znajomych zaczęło doceniać zalety herbat w torebkach, co jest naszym małym sukcesem.