Prowadzenie kursu z przedłużania rzęs

 

Przedłużaniem rzęs zajmowałam się od ośmiu lat. Posiadałam ogromne doświadczenie, którym postanowiłam się podzielić z innymi. Prowadziłam własny salon kosmetyczny, w którym wykonywałam przedłużanie rzęs, ale zatrudniłam też zdolną dziewczynę i dzięki temu mogłam poświęcić czas innym zajęciom. 

Spore zainteresowanie podstawowym kursem przedłużania rzęs

podstawowoy kurs przedłużania rzęsOd przyjaciela otrzymałam interesującą propozycję. Otóż miałam prowadzić podstawowy kurs przedłużania rzęs dla dziewczyn z technikum kosmetycznego. Pomysł wydał mi się o tyle ciekawy, że zajęcia miałam prowadzić w nowoczesnym salonie, który należał do mojego przyjaciela. Posiadał on tam nowoczesny sprzęt i zdecydowanie mi takie warunki odpowiadały. Zaznaczyłam jednak, że stawiam swoje warunki współpracy a on na to przystał. Kurs z przedłużania rzęs był dobrowolny i miały w nim wziąć udział te osoby, które były zainteresowane. Ciekawiło mnie jaka będzie frekwencja i po cichu liczyłam na spore zainteresowanie. Na dzień przed kursem pojechałam do salonu kosmetycznego, by zostawić tam swoje rzeczy. Pracowałam tylko ze swoimi materiałami, które były najlepsze. Stosowałam tylko bezpieczny klej do rzęs, który w żadnym stopniu nie uczulał. Sztuczne rzęsy także miałam najwyższej jakości a kursantki chciałam uczyć tylko na najlepszych produktach. W dniu kursu w salonie pojawiło się ponad dwadzieścia osób. Aż tak ogromnej liczby uczestniczek się nie spodziewałam. Na szczęście salon był duży i każdy bez problemu się pomieścił.

Wszystkie kursantki były zachwycone zajęciami, które prowadziłam i dziękowały mi za przekazanie tak cennej wiedzy. Oferowaniem podstawowego oraz zaawansowanego kursu przedłużania rzęs zajęłam się na stałe, ponieważ było to bardzo interesujące dla mnie zajęcie.