Projekt strony www dla kancelarii

kancelaria prawna

Nazywam się Przemek i pracuje jako webmaster w jednej z rzeszowskich firm. Nasze biuro mieści się w centrum Rzeszowa i odwiedza nas wielu klientów. Mamy dużo zleceń na projektowanie stron, ale każde zadanie jesteśmy w stanie wykonać i nie mamy żadnych opóźnień.

Jak powinna wyglądać strona dla kancelarii prawnej?

kancelaria prawnaJakiś czas temu odwiedził nas prawnik, który od niedawna posiada własną kancelarię i poprosił nas o założenie dla niego strony internetowej. Polecił nam mu jego znajomy adwokat, którego kancelaria adwokacka już korzystała z naszych usług. Prawnik, który do nas przyszedł miał doskonale sprecyzowane swoje potrzeby i wiedział czego oczekuje. Jego kancelaria prawna obsługuje wszelkie sprawy i chciał, żeby strona internetowa zawierała wszystkie informacje. Właściciel naszej firmy przydzielił mi to zlecenie, ponieważ jak zgłosiła się wtedy ta kancelaria adwokacka, to również ja ją obsługiwałam i to ze mnie ten adwokat był tak zadowolony. Od razu zabrałam się do pracy i zaczęłam projektować stronę internetową dla tego klienta. Na pierwszy plan wzięłam odszkodowania, którymi zajmuje się ta kancelaria prawna i wprowadziłam wszelkie niezbędne dane do systemu. Jeżeli chodzi o odszkodowania, to zajęło mi to sporo czasu, ponieważ miała dużo danych do wprowadzenia. Kiedy już wprowadziłam wszystkie dane to zabrałam się za resztę. Kancelaria prawna obsługuje również spółki i specjalizuje się w prawie pracy, karnym czy cywilnym. Mają naprawdę ogromny zasiąg działania co mi zaimponowało. Ten prawnik musi być dobry i znać chyba wszystkie przepisy prawne.

Kiedy już wprowadziłam wszystkie dane do systemu, to umieściłam dane kontaktowe. Kancelaria prawna mieści się również w centrum Rzeszowa. Zauważyłam, że wynajmują biuro tuż obok nas, dlatego zaproszę klienta na osobistą prezentację.

Czytaj więcej na: Kancelaria JLS z Rzeszowa, ul. Jagiellońska 1/3, I p.