Program komputerowy, zamiast listy obecności

W dzisiejszych czasach, praktycznie wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i wygodne dla wszystkich. Dlatego właśnie ja staram się wprowadzać w swojej firmie wszelkiego rodzaju nowinki techniczne, które nie tylko pozwalają mi nad wszystkim lepiej panować, ale również są wygodne dla moich pracowników.

Bezproblemowa ewidencja czasu pracy

dobry program do ewidencji czasu pracyOstatnio zdecydowałam się na dobry program do ewidencji czasu pracy. Przede wszystkim dzięki temu programowi zniknęły wszelkiego rodzaju fizyczne listy obecności, które generowały wiele kłopotów. System ten działa w bardzo prosty a zarazem doskonale przemyślany sposób. Każdy pracownik posiada własny identyfikator, który musi przyłożyć do czytnika. Czytnik ten przenosi dane do odpowiedniej bazy, weryfikując dodatkowo godzinę rozpoczęcia pracy przez zarejestrowanie godziny uruchomienia komputera, w przypadku pracowników biurowych. Całość powtarzana jest po zakończeniu pracy. Przede wszystkim jest to bardzo wygodne, ponieważ dzięki temu pracownik z pewnością nie zapomni o wpisaniu się na listę obecności, dzięki czemu wszelkiego rodzaju rozliczenia nie będą stanowiły żadnego problemu. Muszę przyznać, że od kiedy wprowadziłam ten system w mojej firmie zapanował niezwykły porządek a wszyscy pracownicy stali się zdecydowanie bardziej sumienni, co realnie przekłada się na jakość ich pracy.

Jestem bardzo zadowolona z działania systemu, do ewidencji czasu pracy, który zdecydowałam się wprowadzić do mojej firmy. Przede wszystkim system ten jest bardzo praktyczny i co dla mnie najważniejsze, całkowicie bezawaryjny. Dzięki niemu tworzona jest odpowiednia baza danych, będąca odpowiednikiem archaicznych list obecności, prowadzonych w formie papierowej. Serdecznie polecam.