Profesjonalny manicure hybrydowy

Lakiery hybrydowe stały się ulubieńcami większości kobiet. Lakier można nałożyć na paznokcie przedłużone lub krótkie. Oprócz tego hybrydowy manicure sprawdza się zarówno u pań, które nie narzekają na swoje paznokcie, jak i u tych, które mają problemy z zachowaniem ładnej płytki paznokcia.

Lakiery hybrydowe a zwykły lakier

profesjonalne lakiery hybrydoweW przeciwieństwie do popularnych jeszcze kilka lat temu tipsów, hybryda jest mniej inwazyjnym sposobem ozdabiania paznokci. Tipsy, a raczej klej używany do ich nakładania, uszkadzał z czasem nawet najbardziej zdrowe paznokcie. Hybryda nie uszkadza paznokcia jeśli jest prawidłowo nakładana i zdejmowana. Jedyny problem jaki pojawia się u niektórych kobiet to reakcje alergiczne na niektóre składniki zawarte w lakierach. Jednak rozwiązanie to antyalergiczne profesjonalne lakiery hybrydowe. Zatem można uznać, że każda kobieta, niezależnie od stanu paznokci i uczuleń, może korzystać z usług kosmetyczek zajmujących się manikiurem hybrydowym. Lakiery hybrydowe pod wieloma względami przewyższają tradycyjne lakiery. Przede wszystkim utrzymują się na paznokciach nawet kilka tygodni. Kobiety przyciąga również fakt, że dzięki hybrydzie można tworzyć na paznokciach małe dzieła sztuki. Profesjonaliści w tej dziedzinie są w stanie na paznokciach malować przepiękne obrazy, mozaiki lub postacie. Szkoda by było, aby takie piękne malunki niszczyły się zaledwie po 3 dniach, jak to bywa w przypadku zwykłych lakierów. Dlatego ważne jest, aby kilkugodzinna praca utrzymała się na paznokciach o wiele dłużej.

I chociaż tworzenie paznokci hybrydowych trwa nieco dłużej to zaraz po utrwaleniu lakieru w lampie, kobieta może spokojnie zająć się innymi sprawami. W przypadku zwykłych lakierów najbardziej żmudny proces to czekanie, aż lakier w pełni zaschnie.