Praca przy transporcie zwłok

Przez większość życia pracowałem jako kierowca i nie wyobrażałem sobie innego zajęcia. Kiedy zrezygnowałem z dotychczasowej pracy to postanowiłem znaleźć pracę o podobnym charakterze. Zależało mi jednak, żeby pracować na miejscu a nie za granicą.

Transportowanie zwłok okazało się łatwą pracą

transport zwłok we WrocławiuW końcu wpadłem na interesujące mnie ogłoszenie. Firma potrzebowała kierowcy i ta osoba była odpowiedzialna za transport zwłok we Wrocławiu co mi odpowiadało. Złożyłem swoją aplikację na to stanowisko. Odpowiadało mi, że praca była we Wrocławiu i nie musiałem opuszczać miejsca zamieszkania. Zostałem zaproszony na rozmowę i spodobałem się szefowi, ponieważ od razu dał mi tę pracę. Zanim jednak zacząłem to zostałem przeszkolony przez człowieka, który uprzednio transportował zwłoki. Dostałem od niego wszystkie niezbędne wytyczne i zamówione zostało dla mnie stosowne ubranie. Pierwszego dnia pracy mój opiekun był ze mną. Zostało mu kilka dni pracy w tej firmie i chciał mnie odpowiednio przygotować. Wszystko samodzielnie wykonywałem a on tylko czasami podsyłał mi jakieś sugestie. Praca okazała się dość łatwa i codziennie byłem w domu. Żona była zadowolona, że zmieniłem pracę, ponieważ mogła ze mną spędzać więcej czasu. Przy każdym transporcie zwłok wszystko sprawdzałem dokładnie i jak upewniłem się, że zabezpieczenia są właściwe to wtedy dopiero ruszałem. Zleceń w tygodniu było nawet całkiem sporo a tego w sumie się nie spodziewałem. Pierwsza wypłata była na prawdę wysoka i zarobiłem więcej niż w poprzedniej firmie.

Przy transporcie zwłok pracuję już ponad rok i nie zamierzam zmieniać pracy. Ta mi zdecydowanie odpowiada i spełniam się w niej. Poza tym jestem odpowiedzialnym kierowcą i jeżdżę dość bezpiecznie a to przecież jest bardzo ważne.