Potrzebowałem pilnej wymiany okien

Prowadzę własną firmę w Jastrzębi. Bardzo dobrze mi się wiedzie i chyba zauważyła to również konkurencja, ponieważ ostatnio ktoś powybijał szyby w moim lokalu. Pod względem finansowym nie była to dla mnie duża strata, ale dość paraliżująca życie mojej firmy. Była zima, więc nie mogłem pozwolić aby moi pracownicy pracowali przy wybitych oknach. Musiałem je szybko wymienić.

Znalazłem szybką wymianę okien w okolicy

okna jastrzębiePracownicy dostali ode mnie płatny urlop na ten dzień, a ja szybko zająłem się wymianą okien. Zależało mi, aby znaleźć firmę, która zrobi to szybko i fachowo. Miałem nadzieję na załatwienie tego w ciągu jednego dnia. Poszukiwania odpowiedniej firmy rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: okna jastrzębie i zacząłem przeglądać wyniki. Znalazłem jedną firmę, która oferowała wymianę stłuczonych okien w mniej niż 24 godziny. Zadzwoniłem tam i umówiłem się na spotkanie z pracownikiem. Już po niecałej godzinie przyjechał pracownik, który wziął wymiar okna i przekazał go do realizacji zespołowi szklarzy. Przy okazji postanowiłam skorzystać z kupna okien z solidnego pancernego szkła. Dzięki temu będę miał pewność, że już nikt z taką łatwością nie wybije mi okna. Jeszcze tego samego dnia wieczorem, do lokalu firmy przyjechała ekipa szklarzy, którzy zamontowali mi w pomieszczeniu nowe okna. Byłem bardzo zadowolony. 

Udało mi się załatwić całą sprawę bardzo szybko. Firma była rzetelna i fachowa, a także oferowała szeroką ofertę usług. Nowe okna były bardzo wytrzymałe, dobrze uszczelnione i dodatkowo dźwiękoszczelne. Jest to bardzo ważna cecha okien, szczególnie tych które wychodzą na ulicę, a tak jest właśnie w przypadku mojego biura. Wystawiłem tej firmie szklarskiej bardzo dobre rekomendacje, ponieważ pracują tam bardzo fachowi i kompetentni ludzie, a ich okna są bardzo dobrej jakości.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dom