Potrzebowałam dobrego zespołu na wesele

 

Od dłuższego czasu zajmowaliśmy się z narzeczonym zorganizowaniem naszego wesela. Początkowo nie mieliśmy nawet świadomości, że wszystkie kwestie związane ze ślubem i weselem warto organizować nawet na dwa lata wcześniej. Teraz ze wszystkim musieliśmy się śpieszyć. Na szczęście załatwiliśmy już salę, ale wciąż nie mieliśmy jeszcze zespołu muzycznego.

Zależało mi na dobrym zespole weselnym

dobry zespół na wesele - siedlcePotrzebny nam był dobry zespół na wesele – Siedlce to miejscowość, w której planowaliśmy wesele, dlatego dobrze by było, gdyby zespół muzyczny również udało nam się znaleźć z tej miejscowości. Całe szczęście wystarczyły szybkie poszukiwania, i już udało nam się natrafić na bardzo dobrą orkiestrę weselną, która miała akurat wolny termin w dniu naszego wesela. Nie zwlekaliśmy więc dłużej i od razu go zarezerwowaliśmy. Byliśmy bardzo zadowoleni, ponieważ wydawało nam się, że będzie trudniej znaleźć nam dobry zespół muzyczny, ze względu na to, że przygotowywaliśmy wesele tematyczne i zespół musiał stanąć na wysokości zadania, i grać muzykę w określonym stylu muzycznym, a także posiadać instrumenty, takie jak akordeon, które mu to umożliwią. Z tym nie było jednak kłopotu i bardzo szybko przekonaliśmy się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Nie dziwię się, że ten zespół charakteryzował się tak dobrymi opiniami poprzednich klientów, którzy chwalili ich zdolności artystyczne.

Byliśmy bardzo zadowoleni z ich usług na naszym weselu. Przez całą noc grali i śpiewali wybrane z nami piosenki i bardzo dobrze zabawiali wszystkich gości. Nie było nawet problemów z tym, że część wesela odbywała się w ogródku przed salą weselną. Cieszę się, że udało nam się trafić na tak dobry i renomowany zespół weselny, który posiadał wieloletnie doświadczenie w graniu na takich imprezach.