Poszukiwania sali weselnej

Mieszkałam całe życie w Opolu a swojego narzeczonego poznałam w Bydgoszczy. Byłam swego czasu na targach pracy i on też tam był. Swobodna rozmowa na początku z czasem przerodziła się w poważny związek. W końcu zdecydowałam się wyjść za mąż za Łukasza, bo bardzo go kochałam.

Wynajęcie sprawdzonej sali weselnej w Opolu 

sala na wesele OpoleWesele i ślub postanowiliśmy zorganizować w moim rodzinnym mieście. Taka była tradycja. Łukasz zresztą przeprowadził się do mnie jakiś czas temu i bardzo mu się w Opolu podobało. Musiałam znaleźć jakąś atrakcyjną salę na wesele i postanowiłam już się rozglądać. Co prawda miałam sporo czasu, ale nie było sensu tego odwlekać. W końcu najważniejsza na tę uroczystość była sala na wesele Opole dawało mnóstwo możliwości i wybór był spory, dlatego na spokojnie przejrzałam sobie wszystkie dostępne oferty. Spodobała mi się sala weselna w nowej restauracji. Była bardzo przestronna i co najważniejsze klimatyzowana. Menu tej restauracji było bardzo urozmaicone i na dodatek gwarantowali najwyższej jakości nagłośnienie. Restauracja ponadto dysponowała kilkoma łazienkami, co było wygodne. Od razu spodobała mi się ta sala weselna i postanowiłam pojechać do tej restauracji. Łukasz pojechał ze mną, ponieważ chciałam, żeby i on miał coś do powiedzenia w kwestii wyboru. Łukaszowi sala weselna od razu się spodobała. Zwrócił uwagę na elegancki wystrój i dobrze ubranych oraz grzecznych kelnerów. Uznał, że ta sala weselna była idealnym miejscem na nasz ślub. 

Zarezerwowałam od razu salę i spisałam umowę z właścicielką restauracji. W urzędzie termin udało się dopasować bez problemu i najważniejsze już było załatwione. Sukienkę kupowałam sobie sama, ponieważ nie chciałam, żeby Łukasz zobaczył mnie w niej przed ślubem. Byłam przezorna.