Poszukiwania bransoletek z hematytem

 

Ostatnio miałam w pracy bardzo ciężki okres. Na szczęście pensja mi to wynagrodziła. Teraz wzięłam sobie kilka dni wolnego i postanowiłam uczcić koniec projektu zakupami. Zdecydowałam się kupić sobie jakąś elegancką bransoletkę. Bardzo lubię biżuterię i chodzę w niej na co dzień. Ostatnio zauważyłam, że modne stały się bransoletki z hematytu.

Zalety bransoletek z hematytu

wyjątkowe bransoletki z hematytuUdałam się do lokalnego jubilera, ponieważ wiedziałam, że znajdę tam duży wybór oryginalnej i wysokojakościowej biżuterii tego typu. I faktycznie się nie pomyliłam. Jak tylko powiedziałam sprzedawcy czego potrzebuję, od razu zaproponował mi on naprawdę wyjątkowe bransoletki z hematytu. Hematyt to drobne kamienie naturalne o stalowym odcieniu, które prezentują się naprawdę bardzo ładnie. Po przejrzeniu kilku bransoletek ostatecznie zdecydowałam się na bransoletkę na żyłce. Miała ona 5.5 centymetra średnicy i można ją było delikatnie rozciągać. Świetnie pasowała zarówno do codziennych stylizacji, jak i do bardziej eleganckich strojów wieczorowych. Bardzo dużą zaletą wybranej przeze mnie bransoletki była niska, atrakcyjna cena oraz dwuletnia gwarancja producenta, która obejmowała wszystkie uszkodzenia mechaniczne. Zdecydowałam się ją od razu zakupić, co jak się szybko okazało, było bardzo dobrym rozwiązaniem. Chodzę w tej bransoletce na co dzień i muszę przyznać, że jest ona bardzo wytrzymała.

Ma odpowiednią średnicę, dzięki której nie zsuwa mi się z ręki i mogę w niej wygodnie pracować. Dużą zaletą bransoletek wykonanych z takich tworzyw jest także możliwość łatwego czyszczenia za pomocą specjalnego płynu do czyszczenia biżuterii z hematytu. Kupiłam taki płyn u jubilera i od czasu do czasu czyszczę swoją bransoletkę, dzięki czemu zachowuje ona piękny blask.