Popularne spacerówki Bebetto

Małe dzieci powinny jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu, aby dobrze dotlenić mózg. Najlepiej z dzieckiem wychodzić na spacer wcześnie rano w porze letniej, bo jest wtedy jeszcze chłodno i słońce nie świeci tak mocno, a w porze zimowej w godzinach popołudniowych, kiedy jest najmniejszy mróz.

Wózki Bebetto Holland na długie spacery

bebetto holland - spacerówkaOd chwili urodzenia dziecko przez pierwszy tydzień powinno pozostać w domu ze względów bezpieczeństwa. Po tym czasie można zabierać malucha na krótkie spacery, które w miarę upływu czasu można stopniowo wydłużać. Pierwsze spacery muszą się odbyć w wózku z gondolą, ponieważ maluch musi leżeć na twardym i płaskim podłożu, najlepiej bez poduszki. Będzie ona służyć dziecku do czasu, aż zacznie samodzielnie siadać i chodzić. Większe dziecko może jeździć w spacerówce, która ma wyprofilowane siedzisko ze specjalnymi zabezpieczeniami. Bebetto Holland – spacerówka, która posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia i udogodnienia, zwiększające komfort jazdy. Pasy bezpieczeństwa, które są przymocowane do oparcia wózka, pozwalają na zapięcie dziecka w taki sposób, aby nie wypadło, ani nie wysunęło się podczas jazdy. Dodatkowo aluminiowe barierki, przez które dziecko przekłada nóżki, chronią go przez zbytnim wychylaniem się. Na wysokości stóp dziecka, znajduje się specjalny podest, na którym może postawić nóżki, które w innych modelach wózków mogą bezwładnie zwisać. Spacerówka Bebetto jest wyposażona w praktyczny pokrowiec chroniący malucha przed deszczem i zimnem.

Firma Bebetto od wielu lat produkuje wysokiej klasy wózki dziecięce w bardzo przystępnych cenach. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wybranie optymalnego modelu dla chłopca i dziewczynki. Bebetto Holland to lekki wózek z pełnym wyposażeniem dla dziecka powyżej pierwszego roku życia.