Polecane damskie rowery

Wybór roweru przychodzi paniom nieco trudniej, ale jest to spowodowane stosunkowo niewielką ilością jednośladów damskich. Natomiast firma Romet oferuje rowery w wersji damskiej, niemal w każdym segmencie, co konkurencja mocno zaniedbuje. 

Damski rower od Rometu 

damskie rowery rometJeżeli planujemy zakup roweru, warto byłoby najpierw sprecyzować swoje oczekiwania co do tego, jakiego jednośladu nam potrzeba. Bowiem jeżeli potrzebujemy go tylko w celach rekreacyjnych to równie dobrze możemy wybrać rower górski, miejski, czy też trekkingowy. Nie ma też wtedy potrzeby stawiania na sprzęt droższy i bardziej zaawansowany, bowiem to zbędny luksus. Natomiast jeśli uważamy się za doświadczoną cyklistkę, to w takim przypadku warto postawić na sprzęt o nieco wyższej jakości i w wyższej cenie. Damskie rowery Romet znajdziemy zarówno w sklepie internetowym producenta, jak również u jego autoryzowanych odbiorców. Rowery są najczęściej objęte dwuletnią gwarancją, natomiast modele droższe, wykonane z lepszej jakości komponentów, mają nawet pięcioletnią rękojmię. Zwróćmy uwagę, iż każdy rower damski ma specjalną geometrię ramy, dzięki której znacznie łatwiej jest wsiadać i zsiadać. Nieco inne są też siodełka, bowiem dopasowują się do naszych anatomicznych kształtów. Na uwagę zasługują też inne elementy, jak na przykład bardzo kobiecy i stylowy design. Mamy też do wyboru sporo wariantów kolorystycznych, co na pewno ucieszy większość kobiet, bowiem rowery męskie są w porównaniu z nimi nijakie – tak twierdzi większość klientek.

Nie warto decydować się na rower za kilka tysięcy złotych, jeśli nie mamy zamiaru użytkować go zgodnie z jego przeznaczeniem. Lepiej zainwestować w model nieco tańszy, uniwersalny, niż nie wykorzystywać pełni możliwości, jakie nam daje.