Pokrywanie części chromem

W najnowszych samochodach coraz częściej można spotkać dużo części, które są pokryte chromem. Daje to na prawdę niesamowity wygląd, przez co auto wygląda jeszcze lepiej. Najczęściej chromowane są zewnętrzne wystające części takie jak lusterka, kołpaki czy tez zderzaki, co daje zdecydowanie lepszy widok wizualny, niż chromowanie całego auto,a  w dodatku nie jest to tania usługa.

Wysokiej jakości chromowane części

chromowanieJak się okazuje chromowanie staje cię coraz bardziej popularne, zwłaszcza u osób, które lubią przerabiać swoje auta by wyglądały jeszcze lepiej. Samo chromowanie trwa nawet kilka dni, gdyż nie jest to pojedyncza warstwa chromu, tylko trzeba odczekać, aż jedna warstwa wyschnie po czym nałożyć kolejna i kolejną, aż do uzyskania odpowiedniego efektu. Dodatkowo bardzo często kupując nowe auto można zamówić takie chromowanie bezpośrednio u producenta, lecz wtedy jest to zdecydowanie większy koszt, a niżeli chromowanie części na własną rękę. Oprócz pięknego wyglądu, takie chromowane części są bardzo odporne na korozję, gdyż chrom jest metalem szlachetnym, którego używa się własnie do zapobiegania powstawaniu rdzy, dzięki czemu takie części posłużą nam przez kilka dobrych lat, nie mal bez naszej ingerencji. Oczywiście ten metal jest najdroższy ze wszystkich, których używa się do części samochodowych, lecz daje on najlepsze wrażenia zarówno wizualne, jak i skutecznie chroni nasze auto przed złośliwą korozja.

Jest to coraz częściej spotykana usługa nawet w wielu warsztatach samochodowych, gdyż efektownie to wygląda i wiele osób pragnie, aby ich auto wyróżniało się spośród innych na drodze. Na chromowanie również otrzymujemy gwarancję na blisko trzy lata, dzięki czemu możemy być spokojni o nasze części, gdy są złe warunki atmosferyczne.