Plecaki do szkoły i nie tylko

Aż do liceum każdego roku rodzice kupowali mi nowy plecak i nie miało to nic wspólnego z tym, że poprzedni mi się znudził. Miałam to nieszczęście, że niestety trafiałam na plecaki, które się psuły. Najczęściej była to kwestia suwaka, lub po prostu przetarć. Dopiero w liceum udało mi się zakupić plecak, który jest ze mną do dziś, a jestem osobą studiującą. 

Rewelacyjna jakość plecaków 

plecak coolpackPrzez okres całego gimnazjum każdego roku byłam zmuszona kupować nowy plecak. Zawsze coś z nimi się działo, choć dbałam o nie, bo nie chciałam dokładać rodzicom kosztów. Niestety w gimnazjum nosimy coraz więcej książek i coraz więcej zeszytów, co przekłada się na ciężar, któremu nie wszystkie plecaki są w stanie sprostać, aczkolwiek są i takie, które wytrzymają to i wiele więcej, czego przykładem jest mój plecak coolpack zakupiony na początku liceum. Podczas wybierania plecaka moją uwagę na początku przykuł jego wygląd. Plecaki tej firmy mają świetną i modną szatę graficzną, która spodoba się nie tylko nastolatkom, ale również dorosłym osobom. Jednak bardziej od wyglądu zainteresowały mnie pozytywne opinie oraz jego pojemność. Plecak posiadał trzy duże komory, a w środku jednej z nich znajdowały się także przegródki w których można było pochować drobniejsze rzeczy, co z góry eliminowało problem związany z szukaniem ich później w plecaku. Plecak okazał się niezwykle pakowny, ale również świetnej jakości ponieważ wytrzymał ze mną nie tylko liceum.

W plecaku znalazłam także przegródkę na bidon, co sprawiło, że postanowiłam zabrać go ze sobą na festiwal, co było dla niego prawdziwym testem. Jak się okazało plecak wyszedł z tego cało bez najmniejszych uszkodzeń, czy chociażby przetarć. Po wypraniu go w domu wyglądał, jak nowy! Obecnie jestem na studiach i wciąż korzystam z tego plecaka i jestem z niego bardzo zadowolona.