Panele imitujące jodełkę francuską

Wraz z mężem kupiliśmy mały dom na obrzeżach dużej aglomeracji miejskiej. Wymagał on sporo pracy i remontu jednak nie przerażało to nas. Nareszcie mieliśmy swój własny kąt gdzie mogliśmy wszystko robić po swojemu. Posiadanie własnego domu jest zarazem eksutujące, ale i bardzo wymagające.

Panele ze wzorem jodełki

jodełka francuska paneleMimo ogromu prac byliśmy bardzo podekscytowani i czekaliśmy na to gdy dom będzie całkowicie odnowiony. Dom miał kilka pomieszczeń na parterze oraz nieużytkowe poddasze. Chcieliśmy aby wszędzie oprócz kuchni i łazienki na podłogach położone zostały panele. Bardzo zależało nam na zachowaniu starego stylu i nie wyobrażaliśmy sobie, żeby budynek unowocześniać na siłę. Postanowiliśmy postawić na klasykę. Bardzo podobały się nam drewniane parkiety, ale mieliśmy bardzo ograniczony budżet. Przez to zdecydowaliśmy się na panele, które miały imitować parkiet. Od zawsze podobał mi się wzór jodełki francuskiej. Jest on elegancki i prosty, a przy tym bardzo efektowny. Podczas poszukiwań wpadła mi w oko jodełka francuska panele tak dobrze imitowały drewniany parkiet, że trudno byłoby znaleźć różnicę między nimi. Panele tak bardzo mi się spodobały, że niecierpliwie czekałam na reakcję męża. To razem mieliśmy podjąć decyzję. Mojemu mężowi panele też się spodobały do tego miały bardzo korzystną cenę. Zdecydowaliśmy, że dokonamy zakupu i podłoga zostanie położona w salonie, sypialni pokoju dziennym oraz na poddaszu. Dawniej jodełka francuska kojarzona była z pałacami, kamienicami czy zamkami. Aktualnie jest dostępna do każdego wnętrza i na nowo jest bardzo popularna. Podłoga doskonale wpisuje się w styl klasyczny, który oboje bardzo lubimy. Mamy kilka zabytkowych mebli, które z pewnością doskonale będą wyglądały stojąc na podłodze w jodełkę.

Panele były proste w montażu i solidnie wykonane. Wzór naprawdę był dobrze wykonany i wyglądał bardzo autentycznie. Gdy tylko panele zostały położone na piętrze nie mogliśmy się nimi nacieszyć. Efekt końcowy był powalający. Z pewnością nie zamieniłabym ich na żadną inną podłogę.