Nowoczesne grzejniki o dekoracyjnym charakterze

Aranżacja pomieszczeń, w których pragniemy zachować nowoczesną stylistykę, wymaga zastosowania odpowiednich elementów, które będą jednocześnie funkcjonalne oraz dekoracyjne. To już nie te czasy, w których nieestetyczne żeliwne grzejniki ukrywaliśmy za grubymi firanami. Teraz nawet kaloryfer musi zdobić i dopełniać stylizację.

Modne i funkcjonalne grzejniki marki Stelrad

grzejnik płytowy stelradPrzez wiele lat staraliśmy się tak aranżować pomieszczenia, aby grzejniki były jednocześnie niewidoczne i dawały maksimum ciepła. Było to trudne, ponieważ nawet firanka blokuje rozprzestrzenianie się nagrzanego powietrza. Niektórzy próbowali zastawiać je meblami lub konstruować specjalne maskownice. Wszystkie te zabiegi kończyły się jednak utratą ciepła. W związku z tym producenci zaczęli tworzyć grzejniki, które obok swojej funkcjonalności, efektownie wyglądają. Przykład stanowi tutaj grzejnik płytowy stelrad. Płaski kaloryfer o dużej powierzchni wspaniale komponuje się z nowoczesną stylizacją pomieszczeń. Grzejniki są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Stelrad oferuje m.in. kaloryfery pionowe, które świetnie sprawdzają się w wąskich pomieszczeniach, gdzie problemem byłoby umieszczenie produktu o klasycznym kształcie. Ich designerski wygląd przyciąga wzrok, a parametry technologiczne sprawiają, że pomieszczenia nagrzewają się szybko i równomiernie. Płytowe grzejniki marki Stelrad zachowują właściwe proporcje pomiędzy ogrzewaniem konwekcyjnym i promiennikowym, co sprawia, że w naszych mieszkaniach panuje optymalna temperatura.

Grzejniki płytowe Stelrad są niezwykle efektowne. Ich gładkie, dekoracyjne panele sprawiają, że nie występuje utrata ciepła, a przy tym wyglądają, jak nowoczesne dzieła sztuki. Ich dodatkowym atutem jest cena adekwatna do jakości produktów.