Nowoczesna klawiatura dedykowana graczom

Mój młodszy brat dostał od kuzyna komputer, żeby mógł grać w gry. Jasiek uwielbiał grać, ale nie miał dobrego sprzętu. Komputer od kuzyna był przeznaczony dla graczy i miał o wiele lepsze parametry. Oczywiście brat jeszcze modernizował sprzęt na własne potrzeby.

Mechaniczna klawiatura dla młodszego brata

klawiatury mechaniczne dla graczyBrat zbierał pieniądze i wszystkie inwestował w komputer. Została mu do kupienia klawiatura, na którą niestety nie wystarczyło mu już pieniędzy. Ja pracowałam i miałam odłożone parę groszy, dlatego stwierdziłam, że kupię bratu w prezencie taką klawiaturę. Brat jakiś czas temu w internecie pokazywał mi klawiatury mechaniczne dla graczy i doskonale wiedziałam czego poszukiwał. Nie był to spory wydatek i mogłam od razu pójść do sklepu po klawiaturę dla Jasia. Wiedziałam, że chciał taką w kolorze granatowym, więc tę konkretną postanowiłam kupić. Po zakupach od razu wróciłam do domu i podpięłam klawiaturę do brata komputera. Brat jeszcze nie wrócił ze szkoły i nie miał pojęcia jaka niespodzianka na niego czekała w domu. Kiedy już wrócił i wszedł do swojego pokoju, to był tak szczęśliwy, że zaczął krzyczeć na cały głos. Domyślił się, że to ja kupiłam mu tę nowoczesną klawiaturę. Mój młodszy brat jeszcze nigdy nie był tak zadowolony z prezentu. Teraz już miał wszystko i mógł grać w swoje ulubione gry. Klawiatura, którą mu kupiłam była dostosowana do grania w gry i prezentowała się stylowo. Pomyślałam, że bratu przydałaby się jeszcze nowa myszka bezprzewodowa.

Następnego dnia kupiłam bratu jeszcze myszkę bezprzewodową. Nie prosił o nią, ale od razu zauważyłam, że grało mu się jeszcze wygodniej. Nie ograniczały go żadne kable i miał dzięki temu w pełni swobodne ruchy. To był kolejny trafiony zakup dla mojego młodszego brata Jasia.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi