Nowe sety – krzesło i stół

Jako, że jest od wielu lat bardzo związana z branżą gastronomiczną, prowadzę z powodzeniem sieć restauracji. Mam ich w tej chwili siedem, rozsianych po całym województwie małopolskim. Mogę z powiedzeniem uważać siebie za niejako eksperta w tejże dziedzinie. Dodając jeszcze, iż mój interes kręci się dosyć dobrze. Z sezonu na sezon zarabiamy coraz więcej. Organizuje również szereg imprez okolicznościowych – śluby, komunie, chrzciny, stypy i inne. Moje restauracje dzień w dzień odwiedzają dziesiątki osób. Jest w nich na prawdę tłocznie. Co jest sekretem mojego sukcesu, zapytacie?

Dobór wyposażenia restauracji – jakie krzesło i stół wybrać?

krzesła i stoły do restauracjiPostanowiłam, iż podzielę się z Wami, drodzy czytelnicy moimi poradami na sukces i stworzę dla Was mini poradnik – jak dobrze prowadzić restaurację. Dzisiaj na tablicy będzie rozdział pod tytułem – krzesła i stoły do restauracji. Jeżeli chodzi o komplety w postaci stołu i krzeseł na sali restauracyjnej – to jest to bardzo ważna sprawa. Zestawy takie powinny być regularnie wymieniane, nie można sobie pozwolić na uszkodzone krzesła czy stoły na sali. Jest to nieestetyczne i nie dopuszczalne. Ważnym jest aby nasz komplet był w takim samym stylu jak nasza cała restauracja. Ma być miło dla oczu i w miarę spokojnie, delikatnie – chyba, że tematyka restauracji pozwala nam zaszaleć. Pamiętajmy, iż najwdzięczniejszym materiałem na budowę naszego stołu i krzeseł będą szlachetne drewna, która są bardzo wysokiej jakości. Dobrze jest zakupić krzesła tapicerowane, mamy tutaj dość duże pole do popisu.

Warto jest znaleźć producenta, który robi specjalnie sety-zestawy mebli do restauracji. Będą one na pewno w atrakcyjniejszej cenie niżli, zestawy zakupione w sklepach meblowych, czy też u zwykłych producentów mebli – stołów i krzeseł.