Nowe drzwi w mieszkaniu

Moja mama niedawno zaczęła dość gruntowy remont w mieszkaniu, w którym też kiedyś mieszkałam. Jest to stare mieszkanie w bloku dlatego też dużo rzeczy nie jest do końca dobrze wykonanych. Przykładowo drzwi były już bardzo stare i krzywe, ponieważ widocznie kiedyś budowlańcy nie przejmowali się takimi rzeczami jak dokładność. Mama potrzebowała znaleźć nowe drzwi do wszystkich pokojów.

Szukałyśmy dobrych drewnianych drzwi wewnętrznych

ceniony producent drzwi wewnętrznych drewnianychMama zapytała czy pomogę jej w wyborze nowych drzwi. Oczywiście od razu się zgodziłam, bo sama lubię kiedy ktoś doradza mi w czasie takich większych zakupów, a poza tym zawsze miło jest spędzić trochę czasu z mamą. Zdecydowałyśmy, że pójdziemy obejrzeć oferty dotyczące drzwi w dużych marketach budowlanych ale tak jak myślałyśmy nie znalazłyśmy tam nic ciekawego. Dlatego też postanowiłyśmy, że musimy lepiej zgłosić się do firmy, która zajmuje się produkcją drzwi i to ceniony producent drzwi wewnętrznych drewnianych przedstawi nam swoją ofertę. Popytałyśmy wśród znajomych i wybrałyśmy jedną firmę, której usługi są bardzo polecane. Doradca w sklepie naprawdę nam pomógł i był bardzo profesjonalnie przygotowany. Oprowadził nas też po sklepie byśmy mogły obejrzeć modele drzwi i pokazać nam, które nam się podobają. Co było fajne to to, że można było indywidualizować drzwi. Jeden model drzwi na się spodobał ale zamiast trzech szybek chciałyśmy żeby była w nich jedna duża szyba i nie było żadnego problemu by taki projekt wprowadzić w życie.

Nowe drzwi w mieszkaniu mamy prezentują się bardzo dobrze. Firma, w której zamówiłyśmy drzwi dokonała też ich montażu i wyszło im świetnie. Drzwi mamy w każdym pokoju są w kolorze dębu i moim zdaniem wygląda to bardzo elegancko. Mama też jest bardzo zadowolona, że w końcu ma w mieszkaniu porządne drzwi, które wyglądają naprawdę świetnie i pasują do każdego wnętrza.