Nowa kabina sanitarna

 

Kilka lat temu, dokładnie niestety nie za bardzo pamiętam kiedy to było, ale myślę, że na pewno minęło już mniej więcej siedem do ośmiu lat, postanowiłam, że założę całkiem nową firmę. Na samym początku nie wiedziałam, co będę tam robić, aż w końcu postanowiłam produkować kabiny sanitarne.

Jaka kabina sanitarna sprawdzi się w plenerze?

kabiny sanitarneJak się okazało czasy bardzo sprzyjały temu, aby organizować bardzo duże imprezy w plenerze. Chodziło tutaj przede wszystkim o to, że panowała pandemia i wszystkie możliwe duże imprezy musiały się przenieść na zewnątrz. I tak bardzo popularne siłą rzeczy stały się kabiny sanitarne. Każdy kto organizował dużą masową imprezę w plenerze musiał zapewnić swoim gościom ubikację. W tamtych czasach było bardzo mało producentów kabin sanitarnych, ale także specjalistycznych wypożyczalni. Ja postanowiłam zająć się i jednym i drugim. Mój plan był bardzo duży, miałam zacząć od jednego województwa, a potem po kolei przechodzić do następnych. Udało mi się bardzo szybko wybudować kolejne hale magazynowe dla moich kabin sanitarnych, które były wypożyczane już nie tylko jako wc na masowe imprezy, ale także do różnych klubów sportowych i innych działalność gospodarczych, które miały swoje miejsce na zewnątrz. Bardzo szybko zyskaliśmy wielu stałych klientów, którzy stale nas odwiedzali. Co ważne, nasze kabiny sanitarne można było zamówić sobie pod konkretny wymiar. Jednak ludzie raczej woleli standardowe wymiary, ponieważ na nie nie było czasu oczekiwania około dwóch tygodni.

Co bardzo ważne na nasze kabiny sanitarne dawaliśmy bardzo długą gwarancję. W zależności od rodzaju umowy było to nawet kilkanaście lat. Dodatkowo można było liczyć na duże zniżki przy kolejnych zamówieniach. Można było wybrać kolor oraz dodatki.