Noclegi w Kudowie Zdrój

Krótko przed majówką, rzutem na taśmę, zdecydowaliśmy się wspólnie z chłopakiem na jakiś wyjazd. Stwierdziliśmy, że nie będziemy spędzać kolejnego długiego weekendu na działce moich rodziców. Chcieliśmy zerwać z tą rutyną, która zaczęła nas już nieco męczyć. Dlatego też zdecydowaliśmy się majówkowy wyjazd do Kudowy Zdrój. Miejsca, które obydwoje bardzo lubiliśmy.

Mnogość miejsc noclegowych w Kudowie Zdrój

polecane noclegi w Kudowie ZdrójJako, że termin naszego wyjazdu był już bardzo bliski, mieliśmy pewną trudność ze znalezieniem noclegu. Dlatego też zapytaliśmy znajomych o polecane noclegi w Kudowie Zdrój, ponieważ wszystkie inne były niedostępne. Ci stanęli na wysokości zadania, ponieważ często jeżdżąc właśnie w to miejsce, mieli już niejako bazę zaufanych właścicieli pensjonatów, którzy zawsze znajdą dla nich wolny pokój. Bardzo ucieszyliśmy się na taki stan rzeczy, ponieważ już powoli traciliśmy nadzieję na spędzenie we dwoje majówki w Kudowie. Na szczęście dzięki cudownych znajomych wszystko zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Z ich polecenia otrzymaliśmy numer do paru pensjonatów, powołując się na ich nazwisko. Niemal oszaleliśmy z radości, kiedy sformalizowaliśmy nasz wyjazd wpłacając zaliczkę właścicielowi. Okazało się, że miejsce noclegowe, który zarezerwowaliśmy dzięki znajomym było przepiękne. Duży, przestronny pokój z wygodną łazienką i odrębnym tarasem brzmiał jak marzenie nie do spełnienia. Nic bardziej mylnego. Szczęście się bowiem do nas bardzo uśmiechnęło. 

Polecany przez znajomych nocleg w Kudowie okazał się strzałem w dziesiątkę. Spędziliśmy świetny czas, delektując się komfortem pokoju oraz przepięknymi krajobrazami rozciągającymi się za oknem. W pełni zregenerowaliśmy siły i byliśmy gotowi na dalsze zmagania w pracy. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że wyjazd ten był jednym z naszych najlepszych.